Є суттєві відмінності від дорогих і недорогих яєць.

Чи існують суттєві відмінності від дорогих і недорогих яєць? Чому платити більше? Разом з редакційною колегією "Сайт" Ми спробуємо обговорити це.



На полицях магазинів можна часто побачити великі відмінності за ціною товарів з однієї категорії. Наприклад, ті ж ваги пакети вершкового масла або молока. Я завжди намагаюся вибрати щось між: Не варто купувати найдешевший, але не переплатити необов'язково. Однак існує одна виняток: з якоїсь причини вона стала звичкою купити найдешевші яйця. Яйця - яйце в Африці. Чому платити більше?



Але один день я прийшов до супермаркету пізно вночі, і виявилося, що всі недорогі яйця вже було розібрано. У мене був порожній холодильник в домашніх умовах, і я не встигла варити вранці. У таких випадках яйця розсіяні є ідеальним і швидким сніданком. Ну, я мав купити яйця, які були двічі як звичайні яйця. Я думав себе, «Я буду мати найдорожчі яйця мого життя вранці. й



Під час приготування сніданку я помітив, що дорогі яйця виглядають практично не відрізняються від дешевих. Ну, можливо, це трохи більше. Вона сказала на пакеті, які були вибрані сільські яйця. Зазвичай я купую C1 або C2. Отже, що різниця?



Я не помітив її. Для чистоти експерименту я взяв з холодильника один залишився яйце з категорії дешево і порівнюючи його з вибраним. Оболонка точно однакова в товщині, всередині того ж білка і жовтка, все це повинно бути. Я не помітив різницю у кольорі. Смакує як нормальний.



Як для мене ці яйця не варто платити. Ще одне - взяти сільські яйця від Бабця. Ви можете розповісти про те, що вони домашні. Жовтий набагато яскравіше і навіть смак насичений. І ви можете знайти на полицях точно так само, незалежно від ціни. Ви думаєте, що ви повинні переплачувати за вибрані яйця в супермаркеті?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное