Чи варто виїхати з батьками старшого віку?

Відправлення батьків за кордоном Робота може бути смертельним рішенням для сім'ї. Особливо коли мама і тато кладуть всю відповідальність за дитину на крихкі плечі бабусі. Без сумніву все відбувається в житті. Але можна відмовитися від вашої улюбленої дитини і просто залишити без перспективного повернення?



浜у 涓 蹇 "Сайт" Я поділився з вами незвичайною історією від життя сім'ї. Щоб бути чесним, ми захопили байдужість основних персонажів цієї історії. Ми сподіваємося, що ця ситуація буде відроджена у вашому серці. В кінці статті ви знайдете корисну інформацію про Що відбувається з дитиною, коли батьки залишають на роботу?й

За кілька днів після того, як батьки дочки-в-прави купили нове телебачення. І вони не відправили копійки до мене і дитини. Я забув все про це і не сподівався на допомогу. Але минула ніч мій син назвав мене...

- Мама, Я знаю, що у вас є деяка економія і пансіонат. Так жити на ці гроші зараз. У нас є власні плани. І вони вимагають грошей.
до Ви не знаєте? Що ви хочете, але в підсумку це ваша дитина! Я відповідав, і не чекаю відповіді.



й Моя сина і дочка-в-права перейшла на роботу за кордоном. Звичайно, я розумію, але їх поведінка перекреслила всі межі. Вони хочуть залишити дитину на мене. Я не розумію, що онука. Я не можу уявити життя без нього. Але я хочу, щоб допомогти нам принаймні фінансово, так що нам не потрібно нічого. Наприклад, щоб я можу купити дитину все необхідне для життя.

Я був про спати, що день, коли знову поганий телефон. Коли я почув мій голос доньки, я зрозумів, що мій син був явно промовлений до неї і наполягав на надсилання нам грошей.
- Розкажіть мені, будь ласка, чому ви постійно блювоту мене і сина? До речі, він ваш онук теж!
- Я проповідаю? Я просто сказав, що якщо ви не подбаєте про сина, ви можете зробити те, що ви хочете.



Все, що ви повинні зробити, спокійно в домашніх умовах з онуком. Не зупиняйте нас від коштів за кордоном. Наше життя також далеко від цукру, і все дуже важко.
- Мед, це не про гроші. Прийміть свій квиток і прийдіть до сина, забуваючи, що ви шукаєте.
- Коли я бачу, я прийде. Ви краще дивитися онуку замість того, щоб просити гроші.

До того, як я можу відповісти, я почула свою дочку-в-праву з сином на фоні. А потім я просто вішати. Я не можу уявити, як ви можете лікувати мене так, щоб звільнити. Я мав би забути на ніч.



© Freepik Після того, як мій син назвав мене знову і почав апологізувати для моєї дружини. Він сказав, що він любив її і не може залишити її. Він пообіцяв поговорити з нею і відправити нам гроші. Дебілітація, я відповів, що я не збираюся запитати їх на що-небудь. Ми будемо жити в будь-який день і дати їм жити мирно.

- Переконайтеся, що це не дуже пізно, коли ваша наука прокине. Займіть менше і менше пам'ятає своїх батьків.
Я спробував досягти сина, але любов і гроші були більш важливими для нього. Не хочу слухати мені більше. І я сказав, що вона не повинна мати її дочку в будинку більше.



浜у 灞 绀 У цей час вони тільки раз дали нам гроші через своїх друзів. І вони живуть щасливо коли-небудь після. Я шкода Сергіжці, я розумію, що він потребує нормальної повноцінної сім'ї. Але мої батьки обрали інший шлях... Я намагаюся подарувати своїм онуком всю свою любов. Я не знаю, як пояснити сина, що він не живе.

Як великий письменник Антойн де Сент-Експопері написав: «Ми відповідальні за тих, хто був тамедом». Особливо коли мова йде про свою дитину. Ця історія застрягла всю редакційну дошку. Чи є примарно переслідування матеріальних товарів більш важливим, ніж дорогоцінний час з вашим сином? Дитина. батько! Особливо якщо він ще молодий і не розуміє, чому він був покинутий і не зацікавлений в його житті. Ми щиро сподіваємося, що в нашому житті буде менше і менше таких оповідань.



Коли батьки йдуть за кордоном на роботу, вік дитини дуже важливий. Дитина протягом 5 років віку займе це дуже болючим. Насправді це може призвести до виражена психологічна травмай Спектр емоцій відійде в масштабі: почуття втрати, провини, страху, тривожності, досвіду і так далі. Звісно, все залежить від того, де і з ким дитина залишається. Якщо інші родичі оточують його з турботою, любов'ю і теплом, то малюк зможе вижити всю жіночність простіше. На додаток, відмінна роль тут грає підключення дитини з батьками, а також його характер і темперамент.



й Поганий виїзд батьків за кордоном для роботи Не може бути найприємніші наслідки. Тому необхідно підійти до цього питання мудро і ретельно продумати про все. І, звичайно, підготувати дитину заздалегідь за те, що протягом деякого часу він буде залишатися з дідівцями.

Ви коли-небудь залишили своїх дітей у догляді за іншими родичами? Обов'язково поділитися досвідом у коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное