Чому ви не хочете повернутися до Кіпру

Що літо виникає питання: куди піти відпочити? Моя подруга і я дуже люблю йти до «завтра» моря, де можна купити і побачити нову країну. Всупереч поширеній вірі, це не дуже дорого - ви завжди можете знайти хороші пропозиції для бюджетного відпочинку. Один такий варіант Кіпр - що це для відвідування туристівМи будемо говорити в цій статті.



Ми змогли відвідати Кіпр в липні. Ми були в курортному місті Лімасол - ідеально підходить для сімейного відпочинку. Є багато красивих піщаних пляжів, і є щось побачити в місті і його оточення.



Ми любили наш готель, рівень комфорту не гірше, ніж в решті Європи. Єдиним недоліком є те, що чисті рушники видаються кожні два дні, не кожен день. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.



Вода в липні досить тепла, крім того, вранці це трохи прохолодно. У пляжах є всі зручності, а джакузі доступні ціни. У Лімасолі є багато цікавих кафе і ресторанів. Я особливо люблю сімейні ресторани, де працює ціла родина. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Що ви можете зробити на Кіпрі? Уранці можна дістатися до моря, а ввечері поїхати на прогулянку по набережній або в місті. До речі, поруч з морем, поруч з яким приємно прогулятися і освіжити себе, насолоджуючись вечірньою морською бризкою. До центра можна доїхати до місцевих магазинів. До речі, обов'язково відвідайте пекарні - цукерки тут просто закуска.



На додаток, є багато цікавих екскурсій на Кіпрі. Я раджу вам піти, щоб побачити бухту Афродит - ви можете купатися в камінь і отримати, відповідно до місцевої легенди, вічної молоді. Якщо легенда вірна чи ні, результат буде виданий протягом декількох десятиліть. Ви також можете відвідати Києво-Печерський монастир, в якому будується одна з трьох унікальних чудотворних ікон Богородиці. Це місце дуже популярне серед християн, крім монастиря виростає найстарішу оливкову ялинку на землі.

Турецька частина Кіпру ділиться на турецькі та грецькі частини, які відокремлені кордоном. У турецькій частині, як і в іншому Кіпрі, виняток є різною валютою і релігією. На вулицях можна знайти замість монастирів, є мечеті, і більше турків, ніж європейці. З цікавих місць ми рекомендуємо піти в абатство Bellapais. Довгий шлях йти, але є щось цікаве про це історичне місце.



Майже всі керівництва на Кіпрі обіцяють більше, ніж вони можуть запропонувати. Можливо, вони бачать свою країну по-різному: більшість культурних сайтів руїни, де щось збереглася. Наприклад, ми пообіцяли показати судно, але коли ми прийшли до музею, ми тільки побачили дно. Також з іншими місцями – важко потрапити через спеку, і не завжди здається, що варто.



Все на Кіпрі: пляжі, море, смачні страви і цікаві місця. Тексти пісень, а це означає: Але це важко для мене сказати, він виділяється. Все дрібно і все гладко, але немає родзинки. Не менше ми думали. Можливо, Кіпр сподобається тим, хто вперше прийшов до моря в іншу країну. І так острів не вразив нас чимось особливим і неповторним, море тепле і добре. Тексти пісень, а це означає: Чи будемо ми знову йти? Я не думаю. Одна поїздка до Кіпру досить.й

Категории

Смотрите также

Новое и интересное