Як сплести хутряні барбаранину, щоб росити кімнатні рослини

Недавній черговий учасник сім'ї прийшов до дому – кошеня. Тепер у нас є два коштовні істоти на нашому боці! Проте, на відміну від нашого дорослого кота, він ще не отримав мудрості, і так скоро почав активно атакувати вази. Виявилося, що рослини для котів є дуже цікавим об'єктом полювання.

В результаті горщики з монстрами і каланхое перевертаються, але герані і за смаком пурпурні. Не можна шукати без сліз. Я повинен терміново знайти рішення для цієї проблеми. І ось редакція. "Сайт" Я збираю для вас 4 популярні способи боротьби з довільністю котів.



Є багато методів, які обіцяють кішкам від укусів рослин і копаючи в горщики. Я мав перевірити ефективність найбільш популярних 4 на власній. На мій сюрприз тільки два з них. Це дійсно працює. Які? Давайте мені розповісти про мої експерименти.

Я знайшов на одному з форумів. Власники домашніх тварин пообіцяли, що це буде працювати. Якщо змішати столову ложку подрібненої цибулі ложкою кави, перемішати все це і викласти стебла У каструлі "кішка не буде навіть підходити до рослини."

Припустимо, що запах цибулі відлякався від нього. Але кава пом'якшить цей неприємний запах для власників будинку. Але на жаль, нічого не працювала. Кілька годин після нанесення цієї суміші, наступний горщик успішно перевернувся хвіст.





Лимонна шкірка Інтемпт No 2. Рубати лимонну шкірку і розмістити її аналогічно на поверхні землі в горщику. Ми знаємо, що коти не люблять гострих запахів, включаючи цитрусові. З цієї причини кішка більше не прикусить рослину. Тим не менш, цей метод не доходив результатів.





Щоб скопіювати кота з такої поганої звички, важливо надати йому альтернативу. Відомий, що коти потребують контакту з рослиною і можливістю її вирубати, адже в дикому для них це невід'ємна частина життя. Ветеринари рекомендують вирощувати траву самостійно або придбати готову продукцію. Містить величезну кількість вітамінів і мікроелементів, необхідних для вихованця. До речі, є такий «гербальський килимок» брелоків і досить довго.

Не обмежувався радою, коли я бачив результат цього методу! На підвіконня і ігнорували свої квіти. кращий траваприготовлений до нього. Саме те, що грамотний підхід до проблемних засобів!

621794



Неймовірно, лаванди не тільки дарують чудовий запах до вашого будинку, але і приводять котів від кімнатних квітів. Просто посипте землю цим ароматним рослиною - і це в шапці. Влітку можна використовувати свіжі лаванди, але взимку - сушені. До речі, масло лаванди Працює так само.

р.



Це свого роду дослідження я зробив. Тепер ви знаєте, як швидко і ефективно плутати таку погану звичку пелюшки. Як захистити рослини від нападів котів? Потрібно поділитися своїм досвідом у коментарях. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное