Як «Місто» істотно відрізняється від звичного

У середині літа, коли він спекотний зовні, і ви навіть не хочете виглядати на звичайних супах, Okroshka допомагає. Яскрава страва стала однією з моїх улюблених в сім'ї. Нещодавно я спробував незвичайний рецепт. Що хороша окрошка на воді і як її приготувати - відповідь в нашій статті.



У кожній сім'ї окрошка готують самостійно, і спори між прихильниками квасів і кефіру іноді досягають воістину епоху пропорції.



Я в цьому kvass спорі. Але зберігати, як правило, має солодкий смак, який в правильному рецепті не повинно бути. Не завжди можна купити спеціальні крихітні квасолі. На нього немає часу.



Ось окрошка на воді з лимонним соком і стає сальвацією. Ви хочете кращі квасолі? Я не задуха, але спробувати приготувати принаймні один раз, щоб порівняти це. Тоді ми будемо говорити.

Як приготувати інгредієнти
  • 2 картопля
  • 2 помідори
  • 2-3 огірки
  • 3-4 редиски
  • 4 яйця
  • 100-150г ковбаса
  • сік лимона
  • лялька
  • зелена
  • 1 ч.л. цукру
  • сіль
  • 3 ст.л. сметани


Підготовка
  1. Важкі яйця. Очистити його, нарізати кубиками.


  2. Варіть картоплю у формі, очистіть їх, наріжте кубиками.
  3. Розрізані редиски, огірки і помідори. Всі інгредієнти окрошка повинні відчувати себе добре. Тому не вирізати занадто дрібними, а особливо натерти на тертці.
    Габаритний зображення

  4. Зріжте зелень дрібно, посипте щіпкою солі і трохи потріть.
  5. Куб варена ковбаса. Замінити його можна за допомогою курячого філе.
  6. Змішайте всі подрібнені продукти в чаші.


  7. Сметана важливо покласти першу і трохи перемішати з продуктами. Якщо додати його після води, він може плавати з пластівцями.


  8. Вичавити чашу лимонного соку.
  9. Додайте чисту холодну воду. Так багато, щоб окрошка не була занадто товстою і не занадто рідкою. Додати цукор і відправити його в холодильник на 20 хвилин.
  10. Це, окрошка на воді з лимонним соком готовий!


Ми вже писали про переваги раціону супу. У літній час дієта на окрошка стає особливо популярним. Вона допомагає не тільки схуднути, але і освіжити.

Окрошка, приготована за нашим рецептом, не всі люблять з першої ложки, але з часом вона може стати улюбленою стравою у вашій родині. Смачний літній тепло!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное