Шість речей, які коти не можуть стояти

Все моє життя я був оточений вихованцями. Я знаю, що догляд за собакою або кішка потребує. Крім того, за роки я дізнався серце, кішки любовЩо вони захоплюють. Я поговорю про останні більш детально сьогодні.



У цій статті ви знайдете короткий. 6 речей, які коти та коти не люблятьй І в кінці ви дізнаєтеся, як порадувати улюблений пуховик.

Звичайно, кожна тварина має власний характер. Але щоб зробити контакт з пухнастою, ви не повинні поставити його під занадто багато стресу. Тому намагатися захистити кота від чинників, які можуть подразнити його. Зробіть свій особистий простір кращим Не забудьте про правильне харчування і своєчасне медичне обстеження.й Дуже важливо!



Які аннойси кішки
  1. У котів є спеціальні чистоти. Ось чому вони подають брудний лоток. Якщо ваш кіт зробив все в неправильному місці, хоча все було нормально, швидше за все, це було в лотці. У чистому унітазу, і це адекватне бажання. Афіша Перевірте чистоту лотка і видаліть його в часі.й По дорозі, мати прохолодний життя рубати. Покладіть кілька листків зеленого чаю в лоток. Всмоктувати всі неприємні запахи.
  2. З однаковими неподібними котами відносяться до зіпсованої їжі. Наприклад, вранці ви годуєте вихованця найсвіжіших вологих продуктів, але пухнастий не хоче закінчити все. Після декількох годин кішка навіть не доторкнеться до лівої їжі. Що таке, Їжа просто зношує і втрачає приємний аромат.. Р



    В нехолодній їжі бактерії можуть розвиватисяй І про неприємний смак колись запашної делікатеси і нічого сказати! Також завжди перевірте дату закінчення терміну придатності їжі перед покупкою. І якщо ви даєте кішки сухої їжі, закрийте пакет щільно, щоб він не погодився.

  3. Я побачила, що мій друг кішка. Слова не може сказати вам, наскільки важко було! Як тільки Squirrel зрозуміла, що вона була про те, щоб дати таблетку, вона почала бігати по кімнаті, приховавшись у всіх шафах. Котики не переносять наркотиків в спиртій Таким чином, ви зобов'язуєте свого улюбленця до таких маніпуляцій заздалегідь. Наприклад, часто доторкнутися до кота головою, щоб в майбутньому не пов'язаний з чимось негативним. На додаток продаються спеціальні їстівні речі для котів. Ви можете покласти таблетку всередині них, і в кінці, пухнастий людина просто не розуміє, що неправильно.
  4. кішка - життєрадісна істота. Тож не думаю, що це буде вашим. безтурботністьй Так, вихованець любить бути пелюстким. Але не в усіх місцях. Також залежить від конкретного кота. Якщо ви бачите кошеня, що сердитися і подряпини, шанси ви вихованці її в неправильній зоні.



  5. Постійний шум і кричущий Це може викликати кота, щоб стати хворим. Так, через гучні звуки тварина не тільки дратівлива, але і знаходить себе в стресовій ситуації. Це часто призводить до не найприємніших наслідків. Тому намагатися зробити все, щоб зберегти будинок спокійним і спокійним.


Неважливо, як правильно кішка, вона потребує догляду і присутності в домашніх умовах. Вважають, що коти можна залишити тільки для більш тривалого часу, ніж собаки. Однак кішка буде сумним, якщо її чоловік не навколо довгого часу. Спробуйте звернути увагу протягом всього дня. І якщо ваш графік роботи занадто зайнятий, подумайте двічі до отримання домашньої тварини. Нерідко власники одного кота або кота беруть другий пухнастий Звір не відчував себе.й



Як порадувати домашніх тварин Хто знає, що Коти люблять грати дуже багато.й Тож це буде чудово, якщо ви побудували цілу ігрову зону для вашого улюбленця. Не варто витрачати гроші на дорогі іграшки з магазинів. Наприклад, виділити велику картонну коробку для пухнастої, і зробити цікавий іграшка з ниток, стрічок і паличок своїми руками. Немає обмежень!



Коли ви граєте з пухиркою, ви можете навіть використовувати свій телефон. Є багато цікавих додатків, які ваш улюбленець сподобається. Наприклад, кішка може зловити рибу або мишу за допомогою смартфона. Вони також продаються. кішка головоломки, в якому їжа падає дупа. І кіт повинен думати про те, як отримати їжу найшвидшим.

3634766

А ваш кот буде щасливим. незвичайні вітаміни з різними смакамий Наприклад, зі смаком мишки ... Але перед цим обов'язково звертайтеся до ветеринара. В залежності від типу харчування тварин, самі вітаміни можуть змінюватися.



Тепер ви знаєте, Що кішки любов і що вони не люблятьй Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Пам'ятайте, що вихованець має велику відповідальність. Таким чином, підійти цю проблему мудро, зважити всі плюси і мінуси.

У вас є кішка або кішка? Скажіть, як ви хочете, щоб ваш улюблений вихованець!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное