Як навчити пікантний мати-в-право з одним жестом

Як ви знаєте, чия родина темна, а іноді дуже важко розібратися, хто правий і хто винний. Це наш випадок сьогодні, суть якого є мамаНе так просто, як це може здатися на перший погляд.



Цей епізод від життя нашого читача не так довго, але, як ми думаємо, заслуговує на увагу. Так читайте, виведіть висновки для себе і, якщо ви хочете, поділитися своїми думками з нами. Ми дуже зацікавлені!

Мій чоловік, тридцять років, працює пізно і, в принципі, надає нам все необхідне. Ні, він не один з тих кіно персонажів, які роблять мільйони доларів на рік і хакі в секретні бази послуг для задоволення. Зручна робота для сім'ї.



Ми не маємо дітей, тому що ми їх не готові. Не психічно підготовлений. Але це океї. Ми економимо гроші на придбання просторого будинку, а при цьому відчували в затишній двокімнатній квартирі біля центру. Це зручно, тому що для роботи одночасно отримайте близько півгодини, якщо немає джемів трафіку, звичайно.

Я працюю молодшим викладачем. Я не думаю, що я зробив багато грошей у моїй професії, але я думаю, що це залежить від школи. У моєму випадку це гімназій, тому є достатня робота, а також заробітні плати. Не менше, ніж раніше.



Ми любимо своїх дітей дуже багато. Юлія, сестра чоловіка, часто в домашніх умовах, і ми друзі. Юлія має свою сім'ю: чоловік і трьох дітей. Вона часто жартує, кажуть, коли є діти, зв'яжіться з мною, я буду допомогти вам розібратися в чому і як. Як правило посміхається мама і ноди, затверджуючи, коли він чує це.



Я шукаю роботу. Звісно, з цього приводу ми запрошували родичів для відвідування. П'ятниця вночі.

З Я мав короткий робочий день в четвер, я вирішив приготувати і випікати торт. Все сподобалося Наполеона, і вибір припав на нього. Рецепт не був найпростішим: море скоринки і складний крем. Але я зробив. Після декількох годин на кухні торт був відправлений в холодильник для крему, щоб замочити всю ласощі.



У п'ятницю вечори приїхали відвідати: мати-в-право, Юлія з чоловіком і дітьми. І виявилося, що Юля прийшла не з порожніми руками, але з тортом. Навігація Вона купила в магазині зручності по куту, для чаю. Вечору пройшов швидко, кожен був щасливим і похвалився Саша, як добре він був і наскільки він буде йти. На сьогодні потрібні програми.

р.

Для того, щоб не відірвати когось, було прийнято рішення покласти обидва торти на стіл, особливо з тих пір, як було достатньо людей. Звичайно, десерти були дуже різними візуально, і я не хочу перебільшити, але мій торт був зверху: нічого не спалений, крем був дивним, і я спробував краще з прикрасами. Торт був... звичайний.

Але як Юлін оцінив торт мати-в-право! І смаки його крему краще. А тістечка огірка. Навіть шматочок зрізався, як він повинен. І найголовніше, це все про порівняння. Мин, так що ви можете побачити, що це зроблено на коліні кілька годин до приїзду гостей. І покупка це! У короткі я хвора з неї.



Якось я отримав від столу і мовчазно кинув мій торт у сміття. І було більше половини його, точно. Ну, я не міг це зробити більше. Вона сказала: «Чому це так погано?» і вона кинула її. Я пішов в інший номер і почав кричати, я не знаю чому.

Очевидно, що вечір був зруйнований і родичі, що залишилися після закінчення. Мій чоловік підтримав мене. Скажіть, що ви не повинні перетворити ніс, тому що ви прийшли до відвідування. Що стосується матері, то тепер вона просто на телефоні, вона не приїжджає. Сім'я Юліна. Я був загиблим, але тепер якось це пішов. Зберігати його.



Я не знаю, якщо я неправильно або якщо моє ставлення матері не виправда, але це. Я не збираюсь до кого-небудь, нехай все залишається. Але я вирішив писати вам, можливо, ви подаруєте деякі поради.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное