Madonna's Five Shameless Поради для всіх

Багато людей не в змозі повністю реалізувати себе і насолоджуватися життям тільки через низьку самооцінку. Але Як любити себе і збільшити самооцінкуПовірити себе?

Ми в новинах. "Сайт" Ми вважаємо, що консультація дійсно успішних людей, які одночасно зіткнулися з подібною проблемою, допоможе в цьому питанні. Якщо вони мають низьку самооцінку, вони можуть допомогти іншим.

І сьогодні ми пропонуємо 5 безшумних порад від самого Мадонни. Відомий співак завжди бореться з невизначеністю і большие Основна проблема. Якими переконаннями вдалося подолати?



GettyImages Як любити себе і Boost Self-Esteem
  1. Налаштування.
    «Фізична краса – прекрасне, тимчасове явище. Реальна впевненість, що ви не приїжджаєте до вас, коли ви красиві. Настає, коли ви досягнете щось гідне. І така впевненість в собі справді красива, Мадонна колись поділилася. Ми знаємо, що краса і молодь є тимчасовим. Але з яких причин, кожен сподівається, що він буде винятком правила. А замість комплексної роботи на себе ми продовжуємо лежати і відкладаємо важливі речі вже пізніше. Позитивні результати – це будівельні блоки, на яких побудована наша самооцінка.



    Поза «Ложки»

  2. Розширення успіху
    «Я вдалим, але це не дивно! Мій успіх - результат моєї роботи. Жорсткі роботи. Він не впадав від неба на мене випадково, - сказав він. Коли людина є успішним у своєму бізнесі, він підсвідомо розуміє, що він дійсно хороший. Робота важко досягти бажаного результату, він не на всіх сюрпризах, коли він отримує те, що він хоче. Це саме те, що він хотів.



    Поза «Ложки»

  3. Можливість.
    «Я власний експеримент і власний шедевр», - сказав Мадонна. Знаменитість вважається робочою на себе як шедеврй А отже, не зажадала часу, зусиль або інших ресурсів. Вона консультує інших, щоб спробувати той же підхід. Ви працюєте на навчання, тілі або волосся? Створіть шедевр. Не забудьте про безпеку.





    Поза «Ложки»
  4. Ставлення інших
    “Наша найбільша помилка полягає в тому, що ми говоримо про нас.” Будь-яка думка про людину з-за кордону, проте неупередженість і об'єктивність, це може здаватися тільки проекція. Це зображення того, як ви бачили ззовні, не хто ви дійсно є. А більша людина приділяє увагу оцінці інших, чим менше місця для своєї самооцінки. Не робити це.



    Поза «Ложки»

  5. Боротьба
    "Для чоловіка, як правило, боїться сказати, що він дійсно хоче. Але якщо ви не можете голосувати, що ви хочете, ви ніколи не отримаєте це, говорить Мадонна. Немає нічого неправильного з сміливими побажаннями, оскільки мова йде про амбіцію, мужність і чесність з собою. Подумайте про серйозні цілі, оголошуйте їх, опрацьовуйте та досягайте результатів. Навіть найбільший страх відлякується тільки тоді, коли ви повинні виглядати його в очах. Не варто снів?



    Поза «Ложки»



Залишилося слухати пораду незрівнянної Мадонни. І хоча вона здається дуже впевненою молодою жінкою, але це тільки результат її успішної боротьби з її страхами. І так вона точно знає, Як любити себе і збільшити самооцінкуй Так, це довгий шлях, але серйозні результати не можуть бути досягнуті без серйозних зусиль.

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное