Шість Золотих правил професора Katsuzo Nishi

Відомий японський цілитель Katsuzo Nishi заявив, що причина всіх наших недуг лежить в хребті. Сьогодні, в умовах карантину та широко поширеного переходу на дистанційну роботу, ми почали витрачати ще більше часу, сидячи перед екранами гаджетів. Це означає, що система здоров'я Катсузо Ніші є більш актуальною, ніж коли-небудь.



У дитинстві Katsuzo Nishi був дуже часто іл. Але бажання хлопчика подолати свою слабкість було настільки великим, що він почав розвивати свої правила від молодого віку. Поступово вони виросли в систему оздоровчого захисту, яка стала затребуваною не тільки в Японії, але і по всьому світу.





Він містить мудрість давньогрецької та єгипетської медицини, Тибетської та китайської практики, йога та багатьох інших джерел. Система охорони здоров'я Ніші пішло далі. Це не просто набір вправ і правил харчування, це ціла філософія.



Чудовий факт: з різницею всього 3 місяців, з іншого боку земної кулі, ще один хлопчик народився в Німеччині, який пішов аналогічним чином життя. З дитинства хворий і слабкий Йосип Пілатес змушений серйозно займатися спортом і створив популярну методику самопочуття імені йому.

Любителям м'яких матраців буде складно визнати, але потрібно спати на жорсткий. Сам заспокійливий стан: «Для того, щоб зберегти звички ідеального поставу, немає кращого засобу, ніж постійно коригувати порушення ... спати на міцному плоскому ліжку. й



Я знаю людей, які регулярно снують на туристичному килимі. Але можна сміливо уявити, що кожен може слідувати таким прикладом. Що відбувається? Виберіть найбільш жорсткі матраци, не дуже товсті.

Японці кажуть замість подушки: «Вигнута шия – ознака короткого життя». Катсузо бачить вихід у заміну м'яких подушок з валиком під шию. Ваша шия буде в своєму природному положенні.



Вам необхідно закохати на спині, а вночі можна спати в будь-якому іншому положенні: на боці і навіть на животі. Прийміть до такої мрії максимум 3 тижнів. Згодом задня частина голови перестає пускати. Неприємні відчуття під час сну пройдуть.

Вправа «Goldfish» є третім правилом здоров’я в системі вченого. Це називається золото з причини. Це, як казкові золоті рибки, здатний радикально поліпшити стан хребта і відновити травлення в найкоротші терміни.





Вправа повинна проводитися вранці і ввечері. Після тренування ви відчуваєте почуття релаксу і миру, якби ви стали золоті рибки на час і, плавання в воді, змивається втома, тривога і хвороба.

р.



Золоті рибки чудово поєднуються з йоги та іншими східними практиками. Деякі спортсмени, як використовувати цю вправу, як прогрівання перед тренуванням в тренажерному залі. Це особливо вірно при роботі з вагами.

Техніка реалізації
  1. Візьміть стартову позицію: лежачи на спині, ноги прямо, руки за голову, тіло притискають, шкарпетки розтягують на обличчя.
  2. Починайте робити швидкі вібраційні рухи, перемонтаж ві тіла. Тіло слід буквально збивати збоку в сторону, як плаваюча риба. Рух повинен бути з боку в сторону, не вгору і вниз.
  3. Перший раз виконує вправу на одну хвилину, після чого принесуть час на три хвилини.
  4. Спочатку вправа може здатися важко виконати. У цьому випадку ви можете звернутися до допомоги від родичів: дайте їм тримати вас щиколотками або ногами, в той час як рухаються їх в різних напрямках.


Вправа для капілярів



І потрібні капіляри! У системі здоров'я Ніша є спеціальна вібраційна гімнастика для кінцівок.

Техніка реалізації
  1. Початкова позиція лежить на спині.
  2. Підібрати руки і ноги перпендикулярно підлозі.
  3. Виконувати вібруючі рухи на 1-2 хвилини.


Вправа "Забрати долоні і ноги"



З'єднання ніг і пальм гармонізує роботу всіх систем організму. За словами Катсузо, п'яте правило здоров'я допомагає силам розуму і тіла досягти балансу.

Техніка реалізації
  1. Початкова позиція лежить на спині. На шиї на комфортабельному ролику.
  2. Відкрийте коліна і підключіть ноги. Руки вигинають на лікті і приєднайте долоні на грудях.
  3. Закрийте очі і лежайте в цьому положенні 5-10 хвилин.


Вправа для хребта і живота



Ця вправа допомагає одночасно залучати як шлунок, так і назад. Таким чином, баланс досягається в роботі різних систем організму, поліпшується розумовий настрій. Але перш за все, благотворний ефект на роботу кишечника.

Техніка реалізації
  1. Ми пропускаємо підготовчі вправи і відразу перейдемо до основної частини. Сісти на колінах, щоб ваша талія була на підборах.
  2. Спина прямо, строго перпендикулярно підлозі, плечі розгортаються. Відкриті очі. Язик піднявся на небо. Губки щільно, дихання гладкі. Всі переваги на ногах.
  3. Зберігаючи ідеальний поставу, починайте гойдалки з боків, зліва і вправо, при русі живота назад і вперед.
  4. «Свінчаючи з боку до сторони, ми твердо стоїть на землі», – розповідаємо, що трактат «Фуканзаценгі», який керує викладаннями Зені. Зробіть цю вправу протягом 10 хвилин з кожним днем і ви побачите, які зміни з'являються до вашого тіла.


https://www.youtube.com/watch? v=3h28KGOa29A

У цьому відео ще більше про здоров’я Катсузо Ніші та вправи. Його порада надихає, і виконання вправ гарантує здоров'я і відмінне здоров'я.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное