"Чех Рулетка" істотно змінити вечір для кращого

Мій молодий чоловік божевільний про чеську рулетку з супермаркету Perekrestok. Я вирішив зробити його домашньою версією! Як приготувати духова шафаЯ навчився з моєї тіні, який був шеф-кухарем кондитерських виробів протягом багатьох років. Виявляється, перш ніж «Чех Рулетка» разом з тортом «Прага» був дуже популярним десертом і дуже важко його отримати!

Сьогодні видання. "Сайт" інструкція із застосування Підготовка чеської рулеткий Не проблема складаний!





Як приготувати рулон в духовці Інгредієнти для тесту
  • 75г борошна
  • 3 яйця
  • 15г какао
  • 90г цукру


Вершкові інгредієнти
  • 100 мл молока
  • 100г цукру
  • 150г вершкове масло
  • 1 ч.л. какао
  • 15г крохмаль
  • 1 ч.л. конуса


Глазові інгредієнти
  • 75г шоколад
  • 50г вершкове масло


Підготовка
  1. Для печиво Просійте борошно і какао, перемішайте їх. Збити яйця з цукром, а потім додати борошно з какао. Замісити тісто вінком. Залийте тісто на лотку, покритому пергаментним папером. Випікайте бісквіт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 15 хвилин до готовності. Зверніть увагу, що важливо не переробити бісквіт, інакше він буде висихати і розбити при складанні.





  2. Візьміть ватний рушник, посипте його цукровою пудрою (листя близько 10 грам) і залийте готовий бісквіт. Візьміть папір, розкачати прямо з рушником і дайте бісквіт охолонути. Зазвичай займає 20 хвилин.



  3. Щоб приготувати вершки, перемішайте 30 мілілітрів молока з крохмалем, відваріть решту і дрібну хитрість, помішуючи весь час, залийте крохмальне молоко, додайте цукор. Варимо перед загущенням, займає близько 1-2 хвилин. Не забудьте перемішати весь час! Змішайте вершкове масло, збийте, а потім залийте цукрово-молочний сироп до нього. Перемішайте в вершки какао і при бажанні залийте коньяку. Стирайте все разом.





  4. Розтирайте бісквіт, змащуйте його рівномірно вершками, потім розкачати вершкове печиво в рулон.



  5. Для приготування глазурі шоколадні вироби масло в водяній бані до однорідного рідкого стану. Покрийте рол шоколадом. Поставте готовий рулон в холодильник на годину.





  6. Це все, смачно. флеш-рол готовий. Насолоджуйтеся чаєм!





Я також рекомендую вам дізнатися, як зробити бабланін з абрикосами на кремі. Величезний бонус цього рецепта - це його простота! Bublanina - традиційний чеський торт, що нагадує charlotte, але на мій погляд ще більш смачний.



Тепер ви знаєте, як труси У духовці так що все легко і без зайвих полос. Переконайтеся, що підготувати цю чеську рулетку. У будь-який зручний для вас час!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное