Який салат змусить чоловіка носити на руках?

У цій статті я розповість про дуже смачну страву. Разом з редакційною колегією "Сайт" Салат з куркою та сиром. Мій чоловік зношує його, коли я варю цю страву. Спробуйте приготувати себе, ви не пошкодуєте.



Так сталося, що салати зазвичай вважаються закусками для основних страв. Але ви хочете зробити салат, який не потрібно нічого подавати. Головне сердечне блюдо у вигляді салату – мрія будь-якої господині.

інгредієнти
  • 300г курячий груди або філе
  • 180г твердих сирів
  • 120г консервований кукурудза
  • 3 курячі яйця
  • 130г майонез
  • зелена
  • мелений перець


Підготовка
  1. Спочатку потрібно відварити курячі груди і яйця. Заварний кип'ятий близько 30 хвилин, і цільні яйця протягом 7-10 хвилин.





  2. Філе нарізають кубиками, а яйця потрібно натерти на великій тертці. Можна потерти одну жовтку окремо, щоб прикрасити салат зверху. Потім покласти курку і яйця в мисці і ретельно перемішати. Також додайте консервовану кукурудзу - близько 120 грам.





  3. Тепер беремо сир, а також натираємо його на велику тертці. До речі, сир краще втирати, якщо зберігати його в холодильнику протягом деякого часу. Додайте в курку, яйця і кукурудзу і ретельно перемішайте інгредієнти. Крім того, можна додати свіжі скибочки зелень до салату, який додасть спичності.



  4. Все, що я повинен зробити це майонезним салатом. Додайте 130 г майонезу і ретельно перемішайте салат. Майонез можна замінити сметаною - потім блюдо вийде менш калорійним. Або як ще один варіант: заливка і майонез, і сметана - просто не втратити за смаком. Також не забудьте посолити салат трохи і додати мелений перець за смаком.



    р.



Цей салат готують дуже швидко, і блюдо виходить неймовірно сердитися і апетитно. Готовий салат можна розділити на кілька порцій - розрахувати пропорції необхідних інгредієнтів в залежності від того, скільки людей поїсти страву. Бажаєте вам гарну апетит!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное