Що не можна зберігати біля телефону

Різні гаджети надійно вводять наше життя. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Бо Смартфони Сьогодні є необхідність, не привілеєм.

Тим не менш, ми використовуємо для зберігання пристрою на стороні 24/7, що ми забуваємо про базові запобіжники. В результаті це призводить до розбиття смартфона або інших неприємних наслідків.

239401

Те, що «розумний» телефон (і багато подібних гаджетів) не завжди сумісний з деякими перевіреними речами. Які? Сьогодні виданняВеб-сайтЯ хотів би обговорити цей невеликий список.



  1. Будь-які металеві предмети
    Ми використовуємо для зберігання монет і ключів у наших кишенях. Однак не можна зберігати такі металеві предмети в одній кишені з смартфоном. Сучасні величезні екрани дуже зручні, але при цьому досить вразливі. Один незручний рух і гаджет буде розбитий. «Я був валиком, і мій телефон з моїми ключами і гаманцем був у своєму спортивному пакеті. Я тільки знизився пагорб один раз. Пізніше він почав міняти одяг, вивів телефон, щоб дізнатися час, і побачили, що екран був зламаний. Тепер я носила ключі окремо від інших речей, говорить Роман.





  2. Пластикові картки
    Що таке платіжні картки з магнітними смужками, демонтовані при зберіганні поруч з телефоном. Крім того, цей метод зберігання картки легко призводить до його втрати. На смартфоні використовуються люди. І постійне витягування гаджета з одягу або сумки призводить до того, що картка, яка зберігається поруч, може виявитися і втратити втрачені. Потім, поспішаючи, заблокувати його, відновити.



Смартфон – окремо, гроші – окремо Гроші.
Повідомляємо, що банкноти є найбрудніше в світі. Важко уявити, як багато рук вексель надходить до нас. Це особливо небезпечне в складних випадках. І тримати це накопичення бруду і проростків поруч з телефоном, який ми постійно доторкнулися до рук, є дуже поганою ідеєю. Крім того, фахівці відзначають, що готівку, розміщені в корпусі з смартфоном, заважають тепло гаджета. Це викликає пристрій для розбиття. Також не варто забувати, що телефон можна витягти з грошей. Подвійна втрата!

до 1 2 3 4 5+



Косметика
Іноді жінки навіть носять косметичні засоби своїми телефонами. Але, наприклад, помада в пакеті з магнітом заважає сигналу і значно погіршує якість мобільного зв'язку. Тому такі елементи не повинні носити поруч з смартфоном. Їжа.
Зрозуміло, однак, часто улюблений гаджет зберігається поруч з барами, шоколадами, чіпсами та іншими смачними речами. В результаті всі бруди з пристрою потрапляють до їжі, а потім в наше тіло. І зв'язатися з плавленим шоколадом навряд чи буде добре для вашого смартфона.





На жаль, ці прості нагадування допоможуть вам безпечно користуватися смартфоном. Безсумнівно. новий З найпотужнішими процесорами і величезними екранами дивно вразливі до будь-яких механічних пошкоджень. А вартість ремонту смартфона з тріщиною дисплея обов'язково змусить власника пристрою захопити голову.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное