Що робити, якщо ваш чоловік не дає вам гроші

Історія сьогодні про життя читача. "Сайт"Не хочу, щоб нам писати реальні імена своїх родичів або міста вона живе. І ситуація фактично заборонена: чоловік Придбання, хоча придбані товари готують для двох.



Це, на нашу думку, неоднозначна історія змушує багатьох жінок і чоловіків думати про правильний розподіл фінансів в сім'ї. Як звичайно, від імені читача.



Мій чоловік не дає мені гроші я одружився у віці 30 років. Моє батьківство дав мені хороший виховання і виховання, тому післяінституційне кар'єрне просування не дивно. Звичайно, були нюанси, але нічого зайвого. Зараз я заступник менеджера з хорошою зарплатою і авто від компанії.



Це не блювотні руху, це просто те, що я хотів описати те, що спосіб життя я використовую. Але не думаю, що я їсть чорною ікрою з ложками. Надлишок не міняється на всіх.



Я був роком, і я разом. Незважаючи на те, що він заробляє менше мене, ми якось не говорили про гроші: ми просто домовилися відставити певну кількість на крупах і оплату за квартиру. Я думаю, що це було дуже комфортним і придатним для всіх.

р.

Але недавно мій чоловік вирішив, що це не вдалося продовжити. Спочатку він запропонував, а потім вимагав залишити гроші з ним, бо «це буде більш економним» і «ловити рахунок». Не хвилюватися, я пишу його вниз (це дійсно дивно) і ви не втратите копійку.

Ну, я зробив, я погодився. Це був найгірший тиждень життя! Ми пішли в супермаркет з ним, і я підібрав макіяж, шампуні та інші засоби догляду за шкірою. Бельмен перетворив червоний, але він оплачується вексель. Увечері того ж дня в будинку я сказав, що я купую занадто дорогі речі, і мені не потрібно. Що потрібно знати, щоб зберегти.



Я був настільки шокований, що я не даюся проти нього. Вечору пройшов у відносному спокійі. Але через кілька днів тому мій чоловік був пізно на роботі і попросив мене купити крупу. Кошти були зараховані через Інтернет-банк. Коли я, вже з кошиком в руках, побачила ці ручки, я не знаю, що їх витрачати.

Ви бачите, це п'ятниця ніч і ми, традиційно, купили багато круп. Подаруйте всім побажанням для вихідних, і так далі. І тепер у мене були гроші, крім того, щоб заповнити машину бензином і купити кілька фунтів картоплі, це це. Прикольна річ, що це мій гроші, я можу дозволити набагато більше!



Скоро розмова була важкою. Це скандал. Тепер ми не будемо говорити. Всі мої гроші повернулися в готівку. Чоловік взагалі не говорить, тепер пішов шукати в оренду квартиру, бо він не може жити з жінкою, на його словах, «порушуючи на свою маму». Я навіть не збираюся до апологізації.

Я забув, щоб розповісти вам щось інше. Його батько є те ж саме в цьому відношенні. Він не заробив багато, хоча він працював все життя на заводі до того, як він відставив. І він зробив свою дружину, говорячи, що він буде безпечніше. Я не знаю, я думав, що він був своєрідним хабалістичним: для життя, щоб дати дружину квіти тільки 2 (!) раз і постійно викликав її «мій бабуся». Це не схоже на її, хоча.

Бог з ними.

9408953

Не знаю, що робити. Нехай мій чоловік і я зроблю на деякий час. Походимо. Але я не хочу думати про нього. І найнеприємніше, що подарувати дитині виховання такої людини, мій характер не дозволить мені. Мої діти повинні мати різні моральні якості. Я не знаю, що робити.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное