Чому діти і онуки перестали бути сенсом життя

За деякий вік, кожен з нас знайде життяй Хтось знову знайде у дітей або онуків, хтось буде досить близької людини, а хтось повністю переосмисить їх істоту. Зміна вектора мислення, рано чи пізно людина прийде до того, що він шукав так довго.



Один з улюблених читачів розповів її історію. «Афтер 50 років я знайшов нове значення в житті», – поділився Людмила. Я дивую, що він носити. Далі ви знайдете практично словесний інтелект жінки. У нас є якісна інформація про вас Як змінюється життя після 50 роківй

І нарешті знайшов сенс життя. Ми здивували, що не діти, онуки, і чоловік. Хоча я знаю багато прикладів, коли друга половина стає сенсом життя після 50 років. Але я думаю, що жінки просто бояться, вони будуть лівими. Вони обирають чоловіка як свого життя.

151562р.

Але моя історія була різною. Після того, як жити гідною кількістю років, я зрозумів, що діти виросли довго. Одного разу вони залишили гніздо назавжди. І вони мали свої малюки. Моя бабуся зростає так швидко, що я просто не хочу отримати в дорозі.

Щоб підтримувати хороші стосунки з сім'єю, ви не повинні йти в чуже життя. Тому кожен має свій власний. Діти поважають свою позицію і напевно вдячні. Мій чоловік і я розлучився. Я дуже не шкодую про наше спільне рішення. Я щаслива.



Що таке значення життя? Що таке значення життя? Дуже просто. Я зроблю, щоб жити тільки для себе. Після всього, кожен новий день може бути останній. Вам необхідно більше подорожувати, адже нові місця дають незабутні емоції і враження. Я теж навчився не заповнювати життя за рахунок інших. Це може бути діти або онуки, але це неправильно.

Я прийшов до 50 років, що я повинен бути здоровим. Я дуже хочу жити, щоб бути 60, 70 і навіть 80. І це вимагає хорошої фізичної форми і хорошого здоров'я. Фізична і розумова. Крім того, я не хочу бути тягаром до моєї родини. Я не хочу лікувати, як я слабкий.



Моє нове значення життя в житті. У моєму житті я налаштовую за планом. Зараз я активно займаюся загоєнням свого тіла. Я хочу тримати себе у формі і мій тіло у формі. Тому кожен ранок починається з вправ і ходьба в свіжому повітрі. Я йшов в басейн і почав вчитися глибини йога. Головне - знайти роботу, яка є правою для вас.

Моя дитина і онуки захоплюють мій прогрес. Я стала рольовою моделлю, і це поза похвалою. Це моє значення життя.

Колишній віце-президент відомого американського банку Джордж Скофілд залишив поле фінансів. Оформивши як психолог-консультант з розвитку кар’єри, людина окреслив 3 цікавих етапів, які приходять після 50 роківй Цікаво!

  1. Нова свободай Перша стадія життя після 50 приходить, коли діти вирощені, і ви знову вільні. Наскільки не вистачає часу, можливостей і бажань. Все це можливо, якщо ви зуміли реалізувати себе професійно. Якщо ви можете побачити, де ви навчитесь працювати та сім’ї. На цьому етапі дуже важливо не втратити доріжки і переосмислити минуле життя.



  2. Нові горизонтий Другий етап прийде, коли ви розумієте, що ви хочете, і готові зробити з новими І не існує меж. Все залежить від ваших забутих бажань і можливостей. Наприклад, ви можете остаточно закінчити ступінь магістра, який повинен бути покинутим у вашій молоді. Ознайомтесь з новим, невідомим ремеслам.



  3. Нова простотай На цьому етапі необхідно зробити гарний вигляд. Позбутися від всіх зайвих речей у вашому житті. Почати невеликий. Наприклад, викинути старі речі, які затирають квартиру. Зробіть мінімалізм головного принципу життя. До того, як ви навіть зв'язаєте око, все стане більш простим і зрозумілим. І дихання буде легше...





Звісно, кожен з нас має власний шлях. Хтось керує графікою Чорного шляху в юнацькій молоді та чітко слідувати за маршрутом. І хто робить. життя після 50 років. Неважливо, як ви старієте. Головне, щоб відчути себе і світ навколо вас. З любов'ю, оцінити і поважати себе.

Покажіть мені, що точка життя? Поговоримо це філософська тема в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное