Поведінка, за яку ми засуджуємо навіть близькими друзями, але розглянемо її допустимо

Як часто ми розглянемо поведінка засуджувати Але ми можемо зробити саме те ж саме, як вони. Це не те, що іноді ви бачите солому в чужому оці, але ви не помітили колоду самостійно.



浜у 涓 蹇 "Сайт" Я приготував для вас щось цікаве. У цій статті ми привертаємо Вашу увагу 14 речей, які ми допускаємо себе, але не переносить в незнайомцій Я дивлюся, якщо ви визнаєте себе в будь-якому з наших ситуацій.

Інша поведінка людей
  1. Імітація інших людейй Чи є хтось дивиться на чужу сукню і хоче його придбати? Ну, трапляються речі. Але це не підстави судити її. Якщо ви хочете скопіювати чуже зображення або купити те саме. Тексти пісень, а це означає: Немає нічого страшного про це!
  2. Немає аргументу про смак.й Сьогодні ви не хотіли, щоб ваш фільм не хотів. "Ви просто не розуміли його!" Тексти пісень, а це означає: І завтра те ж саме відбувається вам і ви не любите ніяких уподобань вашої половинки душі. Сіміляр?

    й

  3. Поради щодо розвиткуй А друг сказав, що ваші нові сережки не підходять вам. Звичайно, вам не сподобалося. За годину ви з радістю обговорюєте нове плаття на вашому другу. Не дозволяйте собі зробити це!
  4. Вік не є аргументом. Згадайте, коли батьки сказали, що вони були старшими і знаходилися краще? Не найкраща тактика. Але з нашими дітьми ми побачимо однаково. Не робіть це!



    й
  5. Не доглядати за іншими людьмий Чи є хтось на поїзді, що зупинить вас з сну? Ви, очевидно, не будете любити це. І на черговій поїздці до всього автомобіля, голос звучить голосно. Невідома помста або проста самопізність?
Кілька прикладів. Неглекційні іншій Не пізно вночі, а гучна музика грає за стіною? Я не думаю, що хтось хоче. Але пам'ятайте себе на день народження. Ви хочете весело провести час?



й Самопізнанняй Простий приклад. Уранці хтось забрав ванну, і вам поспішає працювати. Звичайно, ситуація призведе до вашого невдовзі. Увечері, але з іншими людьми. Наприклад, для фіксації макіяжу в ресторані потрібно довго. Несоліді порадий Люди просто подаються порадами. Але вони часто вважають, що їх обов'язок розповісти іншим, як жити. Така поведінка досить гіпокритична.

й

Зняття дітейй Іноді ми дивуємо поведінку інших дітей. «Я можу зібрати дитину таким чином?» – запитав кожного разу. А потім виходить, що це дуже можливо, якщо мова йде про кохану людину. І знову, це гіпокризія! Поведінка інших в суспільстві Стереотиповане мисленняй Як часто ми вважаємо, що стереотипно про інших людей, а потім потерпілий до тих же стереотипів? Не робіть це!

й

Виявлення чергй Що може бути більш дратівливим, ніж людина, яка знаходиться в лінії? «Я просто запитаю, Звісно, це поціновує мене. Але з яких причин ми часто робимо точно так само. Варто задуматися! Безконтактна персуазіяй Ваш друг відмовився замовити соковитий стейк в ресторані? Ні! Ви повинні переконувати його, навіть якщо він вегетаріанський. Ну, в домашніх умовах ви чекаєте наполягають запити вашої матері, щоб їсти порцію добавки для вечері. Класика жанру...



й Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.й Наприклад, дівчина обурена сміливою поведінкою хлопця. Але вона робила точно так само, як і його. Він може проявляти себе абсолютно будь-яким. Крім того, це часто виправдано статтю людини. лацінай Чи є це дратує, коли друзі говорять про свої подорожі? Згадувати ваш нескінченний потік фотографій в соціальних мережах після іншої поїздки за кордоном. Це схожа історія, не це?



й

Звичайно, всі ці приклади свідомо перебільшені. Тексти пісень, а це означає: Але що ви точно знаєте, скільки поведінка Не відрізняється від наших. До того, як судити когось і висловити свою незадоволеність, подумайте двічі і подивіться на себе. Здорове відображення завжди хороша ідея.

У вас коли-небудь була ситуація, як це? Покажіть мені, що ви зрозуміли, що ви робили неправильне? Ми побачимо вас в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное