Чому смарт-домогосподарки кладуть цибулю в морозильній камері?

Домогосподарки знають, наскільки важко приготувати щодня. По-перше, ви постійно повинні винахідити щось нове, а господарі хочуть пельменів, потім сором'язливі, потім обсмажити, і дати їм десерт. По-друге, необхідно постійно стежити за постачанням продукції, інакше тільки цибулю залишаться в морозильній камері.



Тут допомогти приходять маленькі хитрощі - життя хакі, які відомі досвідченим господиням. Хочу допомогти молодим господиням і надати якісну консультацію. Вони допоможуть впоратися з проблемами приготування їжі, а також заощадити дорогоцінний час.



Чому кладуть цибулю в морозильній камері? Щоб уникнути сліз при очищенні цибулі, потрібно просто розмістити його в морозильній камері протягом 15 хвилин. Під час прибирання ви зможете похолодати трохи і не турбувати вас. Дуже корисно життя хак, який допоміг мені багато разів.

Наприклад, кожен знає, наскільки важко очистити від оболонки яйце кип'ячене. Особливо якщо це свіжі, домашні. Щоб полегшити процес, яйце необхідно помістити на поверхню і розкачати назад і вперед. Оболонка тріщин і знімається в пару секунд. Також можна використовувати ложку: введіть її під оболонку і видаліть її з яйцеклітини легким рухом.



Існує також метод погойдалки у склянці. Виріб занурюється у склянці з товстими стінами, додають трохи води, закриваємо отвір своїми руками і збиваємо енергійно. Після цієї процедури оболонка яйцеклітини знімається миттєво.

Не можна вірити, але для того, щоб приготувати тісто для випічки, не потрібно використовувати яйце. Якщо буває, що цей інгредієнт недоступний, його можна замінити на половину банана. Довірте мене, банан точно не зашкодить, і випікання вийде просто чудовим і дуже повітряним.



Яйця також можна замінити іншими фруктами. Наприклад, один яйце є четвертою чашкою яблука, гарбуза або кашпо пюре. Ці інгредієнти відмінно зв'язують і зволожують тісто і можуть добре замінити звичайні яйця.

Свіжий часник Іноді важко очистити свіжий часник. Я збираюся розповісти вам про те, що ви будете витрачати лише на 15 секунд. Візьміть свіжий часник, покласти його в мікрохвильовці і покласти його на найнижчу температуру. Очікуйте точно 15-30 секунд і зробіть вже очищений часник. Так просто і швидко!

р.

Я також хочу поговорити про маленький життєздатний хак з йогуртом. Візьміть шприц, залийте його кефіром, вичавіть невеликі кульки на тарілку і відправте його в холодильник. Діти будуть любити це маленьке морозиво. Сподіваємось, ці прості поради допоможуть заощадити час на кухні, а також зробити варіння простим і легким.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное