Чи повинен ви давати свій шлюб в ліжку, якщо вона просить?

Мені сниться, починаючи з лази. Ранок Чашка кави і щось смачно. Але мій хлопець не збуджена про цю ідею. Він сказав і знову, що сніданок в ліжку мій неперевершений рис. Шахрайство



Після багатьох відхилень я дивився, що корінь зла був. Я запитав, чому він не схожий на це. сніданокй Результат був майже крім душі. Я дивлюся, якщо ви поділяєте точку Артура.

«Щоб бути чесною, я звертаюсь до логіки в будь-якій справі». Як можна їсти сніданок в ліжку відразу після пологів без миття? Я думаю, що я хочу піти в ванну перед сніданком і закінчити всі мої ранкові процедури. Перш за все, ви пробудете і прокинете. По-друге, на шляху від кімнати до кімнати, у вас буде час збивати апетит. І ніхто не скасував склянку теплої води на порожньому шлунку!



Сніданок в ліжку також некомфортний. Ваша спина навряд чи вдячна вам після того, як лежачи в нездатному скрученому стані. Дуже зручно сидіти на комфортному столі і худнути на спині улюбленого крісла. І ви можете насолоджуватися їжею під короткою серією улюбленого серіалу або ранковим шоу.



Ви, ймовірно, починаєте думати про те, як не випадково перевернути склянку соку або опустити жовток вниз на чистому аркуші. Чому потрібен цей дискомфорт?

Далі по списку є сама їжа. Незалежно від того, як ви обережні, пара крихти все ще протікає в ліжко. В результаті після сніданку потрібно не тільки мити посуд, але і протнути ліжко. Тексти пісень, а це означає: Я не думаю, що ви хочете спати на гілках хліба. Тут виникає просте питання гігієни. І все інше очевидне ...

Ну, здається, що цей вид дійсно має право на існування. Але дівчата іноді хочуть романтики. Ви прокидаєте вранці, ви відкриєте очі, і перед вами улюблений з лотком в руці. Вимова лотків. В інтернеті і в меблевих магазинах вони просто ставок. І є моделі різних матеріалів. Наприклад, я схожа на це найбільш. дерев'яні лотки на стійких бічних ніжкахй



й Безкоштовно Якщо ви ще вирішили розпочати ранок в ліжку, вам обов'язково потрібно піднос. На додаток до сніданку ви можете використовувати його як сніданок. настільний ноутбукй Для тих, хто працює вдома. Згода, іноді ви хочете лежати, і з таким родом ви можете працювати навіть лежачи.

Як ви уявите свій ідеальний сніданок в ліжку? Я впевнений, що це склянка апельсинового соку, чашка кави, глазур бекону і пара тостів. Класика Але чому не диверсифікувати нудні будні дні з чим цікавіше? Кетч. Підбір 4 оригінальних сніданків на будь-який смак.

  1. Якщо ваша друга половина дієтаВона, безумовно, не любить смажені жирні продукти. У цьому випадку класичний вівсячий з бананами, арахола з йогуртом, ягідним пюре з білками або фруктовим салатом ідеально підходять. Звісно, ви не можете без смачного і ароматного чаю або!

    й

  2. Естетичні любителі, радіс! Цей сніданок є для вас. І в цьому випадку це не так багато їжі, як подача і обслуговування. Красиві серветки, страви в одному стилі і додаткові елементи декору ідеально підходять. Наприклад, можна додати хороший сніданок. Тепла заміткай
  3. Як про тебе? романтичний? Дуже просто тут. Дівчина буде любити будь-який з ваших кулінарних експериментів. Просто пам'ятайте, щоб прикрасити лоток квітами. Нехай вони будуть маленькі, але вони створять бажану атмосферу.



    й
  4. Сніданок в ліжку для солодкого зубай Що може бути краще, ніж свіжо запечені панкейки з ягідним варенням і фруктами або ароматними корицею? А потім є чашка кави і пари кульок вершкової начинки. Вуглецева бомба, немає іншого способу! Але іноді ви можете дозволити це.



    й


Як видно, Ранок Це може почати дуже оригінальний і атмосферний. Звичайно, не всі люблять їсти в ліжку. А якщо твоїй коханій дівчині бачить щось особливе про це, чому б не зробити її добре? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Як ви відчуваєте про сніданок в ліжку? Можливо, це стало доброю традицією у житті. Ми побачимо вас в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное