Фрази для нейтралізації вапірної енергії

Психологічна вампіризма Явище поширене лише тому, що це не зрозуміло. Ви не завжди знаєте, що ви не будете «зважені» без запитань. Крім того, сам вампір часто не усвідомлює, що він забирає всю силу і терпіння від людей. Токсичні люди можуть дійсно побажати вас добре. По-перше, це люди часто ваших рідних і друзів.

р.

Редакція "Сайт" Вона вибрала кілька фраз, які повинні бути нейтралізовані під час спілкування, так як маніпулятор тільки чекає на вас, щоб розпочати танці до його настрою. Підсвідомо, «вамперія» хоче процідити вас, змушувати вас нервувати. Таким чином, ви зробите помилки, і ви будете в кінцевому підсумку вболівальників, і ви будете вражені.

Пам'ятайте, що тільки холодний розум і задоволення є вашими тільки союзниками в цій токсичній битві. Це контроль вашого імпульсу, який дозволить вам залишити битву швидко і без втрати. Ваша робота, по суті, не пускати себе згубним, так що тут. фраза: рїсђсѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚с†сѓс‚сѓс‚сѓс‚с‹с...хто відразу дасть таку намір. Відповіді кріпляться.

Як розпізнати психологічну вампіризм
  1. Ні один буде любити вас стільки, скільки я робити.
    Я дивлюсь, чому суперник так впевнений. І чому ви вважаєте, що заява занадто? У світі немає пустелі, є багато різних людей навколо, тому не всі втратили!
    Відповідь: Звичайно не!



  2. Ви не зробите його.
    Ні, ви, безумовно, продовжуєте знецінювати всі мої досягнення. Дуже добре для мене. Самостійність продовжує зростати. Ні, якось.
    Відповідь: Не дивлячись на ваші спроби, щоб покинути мене в твоя, я досягне.
  3. Ви не можете це зробити без мене.
    Приходьте У вас є дах над головою, водний ковч, що ще потрібно? Я отримав!
    Відповідь: Очевидно я можу.



  4. Я не можу зробити це без тебе.
    Це чудовий зв'язок, це не так? По суті, я не хочу жити з постійною провиною не даючи вам щось.
    Відповідь: Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.



Як почуття провини Це ваша несправність.
Я зробив щось неправильно. Все, що вам подобається! Звичайно, хто ще? Ось як працює провт. Це не дуже ваша несправність.
Відповідь: Зайдіть до психолога і не звинуватите мене з усіх смертних гріхів. Не мій вини.



Подумайте про мої почуття!
Привіт, тут ми! І ви повинні зробити це першим. По суті, у мене є інші пріоритети.
Відповідь: У мене є моє життя і я думаю про це. (доб. 4)



Ви робите все неправильно.
Дійсно? Що ви, чола, ресивера? Чому ви маєте право говорити про це?
Відповідь: З причин я не розумію, ви використовуєте цю неконструктивну заяву. Чи є щось в речовині?





Як ми писали вище, ці методи часто використовуються близькими. Ще одним виразом є «пресія на рівні». І кладемо на гачок. почуттяОсь чому ви збираєтеся боротися за кордони. Зберігати ваші емоції в перевірці і не потрапити на голову. Або вони будуть стоячи і говорити.



Психологічна вампіризма Улюблений інструмент людей з слабким духовним фоном. Нормальна людина ніколи не порушить ваші межі. Про все, що ви думаєте в коментарях. Нарешті, посилання, і є рецептом, як спілкуватися з неприємною людиною. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное