Чому не варто залишати брудні страви на кухні вночі

Після того, як знову скаржаться на головний біль і безсоння, деякі з нас вважають, що його причина можна залишити на ніч на кухні брудними стравами.



Наші предки взяли це дуже серйозно. І серед інших обрядів, призначених для захисту будинку і залучення удачі, ніколи не забули про чистоті посуду.

03039, Україна

Редакція "Сайт" Я вирішив подивитися в питання і зараз я знаю, чому ви не можете залишити брудні страви в раковині.

Наші предки вважали, що в кожному будинку живе дух - будинок. І намагались краще не загиближувати «майстер». Неподалік будинку буде помста.



Справжні знаки його незадоволеності є відсутніми або знайдені в абсолютно несподіваних місцях. Особливо чайні ложки і шкарпетки без пари. А ще й іржавіє і сидить на ніч.





Будинок стурбований нашими благополуччями, тому він буде схожий на суворий батьків. Більше про що-небудь ще, він зміщується варцями в будинку, брудними стравами залишають на ніч, а ножі на столі.

Поціновувачі містичних навчальних закладів твердо вірять, що брудні пластини, залишені з вечора привертають і живлять негативність, що обіцяє безліч різних неприємностей до слобів.



Смузі можуть зіткнутися з пастками і треасоном. Брудні клітки обіцяють проблеми з грошима і невдачею в бізнесі. Політ у каструлі на ніч обіцяє бідність. Багато брудних ложок і виделок - ходити і скандали на роботі.

Незрівняна дівчина, яка має брудні страви, спати в раковині, відлякує і відлякає всіх чоловіків. Також можна катування безсоння або сну.



Всі перераховані вище мають реальну основу, підтверджену експертами в feng shui, біоенергетики та навіть психологів. Не дарма англійською мовою є словом, які можна перекласти як «розпорядження» і «труба». Ці поняття взаємопов’язані.

Слід зазначити, що з давніх часів вирощування спеціальних «протекторних» рослин в оселі вважається надійним засобом захисту від темних сил. Вони можуть безпечно включати в себе звичайне домашнє алое, скромно стоячи на підвіконні.

Варто відзначити, що в нічний час не залишають брудні страви. Після всього, крім злих сил, залишки їжі в оболонці притягують комахи. А також слугує родючим середовищем для розмноження патогенних бактерій.



Особливо актуально влітку, коли завдяки високих температурах швидкість розмноження мікробів значно збільшується. Також не забувайте про те, що набагато простіше промити каструлю або каструлю ввечері, не чекаючи залишків їжі до висихання.

«Коли ви очищаєте будинок, ви також почуєте своє життя і навіть минуле», - розповідає Марія Кондо, японська жінка, яка очищає її будинок. «Чи зацарював замовлення, настає щастя», – популярна мудрість.

І якщо деякі переговори допомагають нам відновити порядок на кухні і в житті, стати трохи щасливим і уникати неприємностей, то вони не так погано. Бажаємо вам чистоти і замовляти на кухні, здоров'я, радості і гарного настрою, шановні читачі!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное