Як попросити зовнішню перешкоду направляти правий шлях

Якщо щось турбує вас, ваше серце довге, і речі не йдуть добре, ви повинні прийти до променя, перш ніж ви йдете. Ікона Пресвята Богородиця "Олігітрія". «Богослужіння Пресвятої Богородиці за допомогу допоможе вам!» Пройдіть цю іконку щодня, і вам буде легше.

Сьогодні видання. "Сайт"Спочатку він розповість вам, шановний читач, про іконку. Пресвята Богородиця «Одигітрія»По-друге, це розповість вам про те, як попросити вічний інтер'єр, щоб виправляти на правому шляху.

Також в нижній частині статті ви знайдете сильну молитву до Матері Божої Матері, яка допоможе вам в будь-якій звершень.

Молитва Пресвятої Богородиці за допомогу

10 серпня православна церква згадує образ Смоленської ікони Божої Матері «Одигітрія», що означає «Требрелер-майстер». У нас є санцтуари, і у нас є санцтуари, і у нас є санцтуари. Ми люди Бога, Богові,й

У 1046 році грецький імператор Костянтин IX Мономах, проходячи свою дочку Ганну за князя Всеволода Ярославичу, благословив її на шляху з цією іконою. Як наслідок, після смерті князя Всеволода, ікона переходила до сина Володимира Мономаха. Володимир передав ікону «Одігітрія» з Чернігова до Смоленського.

В результаті Ікона "Одігітрія" Смоленська. З цього моменту починається дива цієї ікони!



На бородинському полі перед битвою. Після битви Бородіно було прийнято до Палацу «Лефортово», де закладають поранені солдати. До захоплення Москви французькою іконою Смоленська була відправлена до Ярослава, де він залишився до кінця патріотичної війни 1812 р.

З Ярослава, ікона знову повернулася до Смоленського собору, де до 1941 року. Доля Смоленського хребта невідомо. Вона сказала, що постраждала від бойових дій.



Однак список з цього зображення поширені у великих числах. Тільки диво-робочі та особливо відомі списки з цієї ікони не менше 30!

Серед найвідоміших дивообробних списків з цієї ікони можна назвати ікону «Одягрія – Смоленська» над Дніпром Ворота в Смоленську, ікону «Одигітрія – Устюг» від Великого Устигу, ікону «Смоленська» в Білгороді та ін.



Тут ви йдете. молитви, яка краще виражена до ікони Смоленськ "Одигуїтрія".

Молитва перед іконою «Найбільш дивний і завищений від усіх істот до королева Богородиці, Небесного Царя Христа нашого Бога Маті, Найприємніші Одигітрія Марія!

Подаруйте нам грішники і невигідні в цьому часі, які променують і падають до Вашого найбільш чистого образу. З слізами і м'якими словами: приводьте нас від муки пристрастей. Господи, доставляйте нас з усього сорбу, і заспокоїти нас від всіх нещастяних і зламаних сландців, і від несправедного і жорстокого сходу ворога.

Ви, О Святої Матері, захистити своїх людей від всіх зло і забезпечити і зберегти їх з кожним доброго знежирення. У вас є інші примати в неприємностях і обставинах, і теплі міжнаряддя для нас грішники, не іміти?



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Травень Він надає нам Царство Небес. З цієї причини ми завжди славляться Ви як кульприт нашої сальвації, і ми виділимо святість і чудове ім'я Отця і Сина і Святого Духа. У Трійці славного і поклонного Бога, назавжди і коли-небудь. Амен.

«Для Матері Божої Матері милосердя зараз з господинею, гріхами і зволоженням, і дайте нам знизитися в покаяння, що викликається від глибини нашої душі». Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Не відвертайте своїх службовців, Ви тільки надії Імама.



Я також запропоную вам, що молитва Пресвятої Богородиці повинна повторювати кожну середу. Будь ласка, допоможи мені, я не знаю!





Молитва Пресвятої Богородиці за допомогу дивний! Найголовніше, можна сказати в будь-який час доби.

Якщо ви не можете дістатися до церкви, ви можете молитися в домашніх умовах. Ви можете попросити Діви для здоров'я, для допомоги і захисту, для дітей і їх благополуччя. Все, що вам подобається!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное