Варення з м'яса кавуна на зиму від сультри південної краси

Варення зима-мелон? Про нас Цей рецепт для любителів кавун у будь-якій формі. І це також велике рішення, якщо не є дуже смачним кавуном, і ви не хочете його з'їсти, і це патологічно викинути його.

Сьогодні видання. "Сайт" Я буду ділитися з вами, шановним читачем, інструкціям з приготування варення від кавунй Виявляється це дуже солодка, шматочки м'якоть зберігають кавун смак!



Кавуна варення для зимових інгредієнтів
  • 1кг пульпи кавун
  • 2g лимонна кислота
  • 1 кг цукру


Підготовка
  1. Залийте м'якоть кавуна з цукром і залиште на ніч, щоб цукор розчинився разом з соком кавуна. Уранці варять 10 хвилин після кипіння.



  2. Додайте лимонний сік і варіть ще 15 хвилин. Залиште його протягом декількох годин.



  3. Третій час кип'ятити 40 хвилин до кипіння до потрібної консистенції. 432570 р.



  4. Оздоблений варенням залити в чистому стерилізовані банки і розкачати кришки. На виході ви будете мати близько 1 л або трохи більше варення. Є багато сиропу в варення, і самі шматочки кип'ятять.



  5. Це, ангел Готовий. Бодибилдерши!





Також я пропоную вам дізнатися, як вибрати найбільш стиглі і смачні кавуни. Я хочу, щоб я знаю про це до!



Якщо ви є вентилятором водяного автобуса, то вам потрібно. кавун на зиму. Для тих, хто хоче зберегти частину літа, і будь ласка, своїх близьких.

Ви коли-небудь спробували варення кавун? Вам подобається смак цього солодкого?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное