Що робити, якщо ваша дитина пізно для класу

Педагогічна освіта дітей є однією з найбільш трудомістких і відповідальних завдань. Правильно справляється з вихованням дитини (і ще більше так підліток) не здатний кожному. Можливо, саме тому кажуть, що викладач повинен працювати не за фахом, але по професійній професії.



Одне з цих людей, про яких ми можемо сказати, що виховання та виховання дітей є його істинним покликанням, є Шальва Олександрович Амонашвілі.

Відомий радянський учитель не приховує своїх чудотворних методів освіти, перетворюючи шкідливий шлях до лауреата національних Олімпійських ігор. До того ж, добра вчителька готова поділитися своєю мудрістю. Shalva Amonashvili вважає, що найкращий подарунок, який кожен з нас представляє світовий досвід, який може мати позитивний вплив на життя інших.

Сьогодні редакція. "Сайт" Я хотів би виступати в добровільному медіаторі і поділитися з вами своїми думками про методи навчання.

Після того, як Шальва Олександрович провів семінар серед вчителів початкової школи та презентував базовий принцип, введений в концепцію педагогіки людини. Наприкінці своєї лекції він просить вчителям, «Як би ви відреагували, чи вступили у середину класу 20 хвилин? й

Подумкою учасників семінару була неоднозначна: «Репрімандний і щоденний запис для батьків, дайте їм направляти дитину на правий шлях. й

Відповідність амонашвілі була навіть невеликою дискурою. Тим не менш, він не дав зовнішній вигляд, але просто м'яко висловив свою думку на цій матерії.



й ¶
“Моя реакція, дорогі, буде точно протилежною. Перше, що я б сказав, що мій дитина буде привітання. І тоді я запропоную, що студент займе своє місце і приєднується до класу.



Я зустрівся з ним ще більше. І щиро, без заліза і зарозу, сказав радянський педагог.





й ¶
До німого втілення аудиторії Шальва Олександрович відповів: Вся точка полягає в тому, що дитина реагує тільки на чистий імпульс любові. Коли він відчуває, що він коханий, очікуваний і необхідний десь, він перестане пізнати і почати вступ до класу з радістю.

й ¶
Крім того, його успіх у навчанні почне швидко рости. Діти дуже чутливі істоти. І тільки коли вони відчувають себе турботою і повагою дорослих, вони готові спробувати.

, доданий Амашвілі.

Цікаво, що Шальва сам у молодших класах не був найдилімітним студентом. Тільки новий учитель, який продемонстрував щирий інтерес у дітей, зумів зануритися в майбутній вчитель, любов знань. Це був метод безумовної любові, що може вплинути на нього. Він ще рекомендує молодим вчителям. Він знає про свою ефективність, не чути.

Що ви думаєте, це найкращий спосіб виховання дитини?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное