Що змушує людей ходити в маски навіть на вулиці?

Неподалік новинних каналів. Однак не всі бояться такої звітності. На жаль, релаксація карантину в багатьох країнах призвело до різкого походу у випадках. І це не дивно, адже велика кількість людей нехтують банальними правилами. І маскування Він повністю пішов.



й Безкоштовно Редакційна колегія не дуже стурбована поточною ситуацією. Ми вирішили запитати наших абонентів, як вони відчувають про правила карантину. Виявилося, що багато з них були строго дотримуватися режиму маский Крім того, всі з невеликих для великих носіїв маски не тільки в громадських місцях, але і просто на вулиці. Ну, нехай з'ясуйте свою позицію!

Маска режим Софії, студентка "Я в основному ходь в маску на вулиці". Якщо це міський центр з великою кількістю людей. І до речі, більшість з них, звичайно, без масок. Навіть якщо є відстань між мною і людиною, маска є додатковим способом для захисту себе.



й Безкоштовно Я не схожий на те, що на громадському транспорті люди знижують свої маски, звільняючи їх ніс. Ми дихаємо і дихаємо через ніс, тому маска просто не працює, якщо вона не зношена належним чином. Я волію багаторазові маски з змінним клапаном. Дуже зручно. Не потрібно купувати нову маску в аптеці кожен раз. По-друге, це більш екологічно чистий. й

Вероніка, виробник "Я більш спокійною, коли я ходию по вулиці зносу маску." Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Я зазвичай носити багаторазові маски. Після кожного використання я спробую мити їх. І якщо мені потрібно йти в магазин, я приймаю одноразові, тому що я був там довгий час. Потім я відкинути його.

(Б)

й Але все ще багаторазові маски мені подобається краще. Тому що є багато сміття, чому створити додаткові? Я хвилююсь про екологічну ситуацію у світі. Наприклад, я недавно почав сортувати сміття дробом. В цьому плані розвинена інфраструктура. й

Олександр Григоріївна, вчитель, пансіонат «Мої студенти дуже хвилюються про здоров’я». Ось чому вони не думають про вихід без маски. Ну, я слухав, як слухняний вчитель. Мені 76 років, і я був відреставрований протягом 2 років. Але мої студенти все ще приходять до мене, подбати про мене. На початку карантину я не ходив в будь-якому місці, купили все.

р.

Тепер я виходжу частіше, я все ж повинен рухатися. Я завжди бере запасну маску, якщо все відбувається. Я не збираю свій власний одяг, навіть якщо я просто ходию по будинку. Тексти пісень, а це означає: Будь-який, хто приходить до мене, завжди носити маску. Подбайте мене.

Андрій, студент, сказав: «Осіння карантину не означає, що вірус пішов.» Маска повинна носити, чи вона на вулиці або на громадському транспорті. Тут люди всюди. Я завжди носити маску, тому що я піклуюся про себе і сім'ї. Також важливо для людей навколо мене. Я використовую одноразові і багаторазові маски. Я не завжди маю часу, щоб мити другий, тому приходять перші. Швидко і зручно!

Я не розумію, чому багато людей без масок. Подумайте про те, як багато пацієнтів були в Китаї і наскільки важко було карантину. Але це зараз. Чому? Тому що люди носять маски і сідають в домашніх умовах. Таке велике число справ зараз є результатом нехтування пандемії.

863741

Всі мої китайські друзі, які живуть в країнах СНД, носять маски абсолютно всюди. Я приніс маски з Китаю. Вони оберігають краще і краще. Так я поміню маску один раз на два дні, і це досить.

Щоб бути чесною, іноді я просто забуваю, щоб зняти маску, коли я залишаю магазин або метро. Вона стала як розширення тіла або другої особи, якщо ви будете. Звісно, іноді я ходив поза без захисного обладнання. Але якщо я бачу велику кількість людей, моя рука мимовільно досягаємо в кишеню. Я часто працює фотографом в соціальних заходах. Ось чому я завжди носити маску там. й

Дінара, концертмейстер, я не хочу взяти більше ризиків. Я зносила маски в усіх суспільних місцях і навіть на вулиці. Лікарі рекомендують міняти маску кожні 4 години, і я робити. Я купую одноразові маски в аптеці. Я не звертаю увагу на гроші, оскільки здоров’я важливіше.

Р

й Після використання я спробую не викинути маски відразу. Перший Я дезінфікую їх, після чого вимити їх антибактеріальним милом і використовувати їх знову. Таким чином, одна маска може носити 2-3 рази. Звичайно, я не люблю носити маску, тому що це незручно. Спеціально для тих, хто носить окуляри. Але що можна зробити? ?

Антон, архітектор, я носила маски всюди. На роботі майже всі припинили носіння, і я постійно жартував. Але я не подбаю, що я хвилююсь про своє здоров’я. У мене є одноразові і багаторазові маски. Я зносу їх в свою чергу і мити їх після кожного використання.



Я не вірю, що маски не захищають від нічого. Чому лікарі носять їх при спілкуванні з пацієнтами? Дивитися кількість людей, які щодня. Як не носити маску, захищаючи себе і інших? Крім того, я не скажу будь-яку руку, і я не розумію це бажання торкнутися незнайомцю. Всі ці нові заплутані привітання з кулак, ліктя або нога неприпустимо мені. й

Марина, бібліотекар, я не знаю, якщо людина, що проходить мною здорова. Так маска - мій захист. І для інших, теж, тому що я не знаю сто відсотків, чи я перевізник. Я зносила маску на вулиці і в офісі. У мене є спеціальна маска для вулиці і для роботи. Для прогулянок підійде тканина, а для офісу - марлева. Це всього менше лосини. Я промив всі мої маски зі звичайним милом після використання.

«У нас є ефективна вакцина, маска обов'язково для всіх». Країни Азії довели, що дотримання режиму маски допомагає зупинити поширення вірусу. Я не розумію ставлення європейців до цього. Я не знаю.



й Безкоштовно На прикладі Сполучених Штатів, Мексики або Бразилії можна побачити, що призводить до невідповідності умов карантинних заходів. Як ми хочемо, щоб вони були? Я купую одноразові маски оптом, він дешевше. Я змінив їх двічі на день, якщо вони активні. Крім того, мій мама зробив мене багаторазові тканини маски. Я також використовую їх і миємо їх регулярно.

Ситуація по всьому світу посилюється щодня. Так, ти і я, шановний читач, бути відповідальнимй Коли я бачу дітей, які грають на суді, і їхні батьки сидять на натовпах біля мене, вона стає сумним і страшним одночасно. На жаль, не всі люди розуміють серйозність того, що відбувається. А деякі люди не вірять. Якщо ми не починаємо лікувати проблему цього масштабу мудро, вона буде перевернутися до нас.



й дотримання режиму маски Чи не збиток держави або необґрунтованого попиту. Це обов'язкове правило нашого часу. На жаль, ніхто не знає, як довго це займе. Тексти пісень, а це означає: І незалежно від того, як втомилися ви отримаєте з цієї пошкодженої маски (ми добре розуміємо, що ви добре), вона повинна носити. Так ви будете захищати себе і ваших близьких і оточуючих.

Чи носити маску зовні? Поділіться Вашою позицією в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное