Що сказати, коли ви попросите тост?

Більшість людей Я не можу стояти настільну розмову. Хтось не любить привертати багато уваги, а хтось просто не розуміє, що це таке. тостй Але ви повинні бути готові до будь-якої ситуації. Я не хочу захопити в іншому вечері.



й Безкоштовно Тема набагато серйозніше, ніж вона може здатися на перший погляд. Є правила етикету, які диктують те, що сказати під час тости. Редакція "Сайт" Ми поспішаємо зрозуміти це цікаве питання!

Значення тосту є важливим. частина національної культури кожного народуй Пара слів може створити гарний настрій і особливу святкову атмосферу. Неважливо, як офіційний захід. Але не боїться ставити. Просто пам'ятайте про прості правила і слідуйте за ними.

Пам'ятайте, що тост не довгий монолог. Він повинен бути коротким і захоплюючим.й Забудьте про довгі виступи протягом декількох хвилин. Зазвичай тост містить 1-2 вироки, присвячені певній особі, групі людей, або організації.



浜у 涓 蹇 Вважається, що перший тост повинен говорити свінгерий А точка, щоб привітати всіх гостей, які прийшли. А потім ініціатива йде на відпочинок. На весілля перше слово належить до найкращого чоловіка. Цікаво, королівські наречені не повинні робити наречених на весільних прийомах. Але Меган Маркл, наприклад, зламав це правило. Чому?



Перед тим як зробити тост, переконайтеся, що всі окуляри повні. Якщо у кого-небудь скло залишається порожнім, вважається поганим удачі. Не варто силувати гостей напою спирту. Будь-який штраф. м'який напій або рівнинна водай Для спеціальних випадків найчастіше використовується шампанське.



浜у 涓 蹇 Якщо це спокійний сімейний бенкет, звичайно, можна посидіти. Але якщо на столі є 12 або більше людей, обов'язково підігніть на таст. Необхідно, щоб Кожен гість може побачити і почути вас.й Решта нас не повинна потрапити.

р.

Якщо ви точно знаєте, що ви очікуєте, ви повинні підготуватися до неї заздалегідь. Це особливо актуально для весільних церемоній. Пам'ятайте, що тост не повинен перевищувати кілька хвилин. Зосередитися на правих словах, не на собі.



Ви можете. шемале І подивіться на них час від часу. Але читання всього тексту з листівки є поганим тоном. Ваш тост буде звучати дивним і неприродним. Починається бесіда живої бесіди. Як правило, передбачає 3-4 осіб, які сидять поруч один одному. Якщо ви помітили, що ваш сусід ледь, поговорити з ним.

Правила етикетки
  1. Не торкайте скло.Намагайтеся звернути увагу. Це поганий тон. «Дякую мені увагу». Приготувати повторення цієї фрази кілька разів. Помітно і з посміханням на обличчі.



  2. Не пийте себе.й Якщо тост присвячений вам, просто посмішка і перебування, і в кінці, пам'ятайте про подяку. Навіть скло не потрібно тримати в руці, але краще просто покласти його на стіл. Крім того, якщо ведучий вечір зробив вас тостом, ви можете відповісти на вид.
  3. У світі прийнято говорити про любов, дружбу, багатство і, звичайно, здоров'я. Я думаю, що це. один з найпоширеніших тост на будь-який відпочинок. Слова зазвичай присвячені конкретним людям або подіям. Якщо ви на день народження, ви можете мати більше свободи. Наприклад, придумайте відповідні милі жарти. Гостям пропонують відпочити з улюбленим напоєм!

    й

  4. Якщо ви сидите на столі гості інших національнихЦе буде чудово сказати кілька слів у рідній мові.


Звичайно, хтось дійсно не знає. тостй Не дивно, що це не подобається. Однак ця традиція повинна бути поважна. Після того, як тільки один або два теплі пропозиції зроблять господиня або господиня вечірнього приємного.

Ви хочете сказати на обідній вечір? Не забудьте поділитися своїми думками про це в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное