Чому різати невеликий отвір в губці для миття посуду?

Кухня губка - незамінний помічник в побуті, але при цьому одна з найбрудніших речей в будинку. Тому багато господиня дивують: як використовувати губку так, щоб вона завжди була під рукою, і навколо раковини є якомога більше вологи і брудних розлучення?



Розчин може бути організаторами, які приховують на кухонних шафах. І якщо вони не, життя зламати з кухонною губкою, яку я запекла на одному з моїх друзів, допоможе.

177240

Як і все в цьому житті, має свої переваги і недоліки. Але я сподіваюся, що хтось все ще потребує цього способу використання губки.

Перш за все, отримайте нову губку і ножиці.





Виріжте пряму лінію з краю губки в центр, а потім поріжте невелику дірку.





З невеликою губкою така маніпуляція навряд чи принесе прийнятний результат.

20 _ Новини



Тому краще відразу взяти більшу губку. Я зробив щось схоже на це.





Тепер губка легко поміщається в своє нове місце, де вона не залишить мокрі розлучення, на носі торпа на кухні.





Навіть якщо губка не повністю висохне, то потопає воду з неї буде безпосередньо в раковину. Не зайва волога. Чисті, сухі, акуратні. Це перевага. Після того, як кімната для їжі просто повинна бути найчистішим і найбільш організованим місцем в будинку.

Але є недоліки. Не без них. Спочатку губка на гусці буде дуже яскравою. По-друге, використовуючи губку з отвором посередині, на мій погляд, не дуже зручно. Якщо ви вирішили скористатися цим методом або вибрати інший спосіб.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное