Що робити, якщо брат чоловіка здавна більшість спадщини

Спадщина. Це питання завжди турбує тих, хто бере участь, адже кожен очікує рішення на користь. Так, світ досить місткий і без цих думок про спадщину не обійтися. Деякі навіть роблять плани. Ні, звичайно, є люди, які лояльні до цього, вони говорять, це буде як це буде. Але ми завжди почуємо інші оповідання. Наша тема сьогодні Відгукий

24425879

Редакція "Сайт" Не те, що він ділиться крім душі, яка йде від одного з абонентів, але не може пройти. Оскільки несправедливість завжди схожа душ, що розгортається раптово. Чи є в цьому випадку? Питання, звичайно, спірні.

Я не маю сумнівів, що зараз я буду засуджений, але я дуже шкода за чоловіка. Учора мама зібрала всю сім'ю: онуки, діти, дочки-в-право – все від маленьких до великих, щоб голосувати їх. Не обмежувався наш сюрприз. Несправедливість, що я відчував.

, доб. 114

Glafira Petrovna розподілив його таким чином: трикімнатні Мій молодий син, мій найстаріший син, мій чоловік, у мене є деякі дрібники, інші родичі різні. Хто дивиться, хто має запас, який має технологію. Все було трохи плутати.

Р

Тим Чому таке поділ? Коли вони всі частково, Lena пішов до Glafira Petrovna і попросили, як, мати, чому ви вирішили розділити все, як це? Звичайно, це Ваше рішення, я погоджуюсь з ним. Але я думаю, що це було зроблено по-різному? Чи знаєте ви, чому ви вирішили це зробити?

716890р.

І мій мама сказав йому це. Як і весь час, вони, батьки, витрачали більше часу на нього, Леонід, бо вони сподівалися, що він зробить реальним. дипломхто буде жити і працювати в іншій країні. Але не вийшло. Вони взяли активну участь у особистому житті, влаштували весілля для Леоніда.



В цілому, в той час як вони мали ресурс, він інвестував його в старше, і молодше, Юліан не отримав уваги. Вони думають, що він має стільки невдач. І інститут пішов, і не став видатним спортсменом, хоча він був близьким до нього. У той час як батьки помирали з онуком ліктя, наймолодшою заміжньою дівчиною.



А потім, ви приймали квартиру на оплату, дупиЮліан живе з дружиною, навколо шиї батьків. вона на пологовому виїзді і вона працює, бо вона має вищу зарплату. Вони не зможуть придбати житло, просто не витягти. Поро як церковний мишей.

Я не знаю, чому я пишу це. Я просто відчуваю себе нефрижером. Я дуже даю все в сиріт, це не так боляче. Що говорить Леонід? Не буде змінено. Я шукаю його і болить мене. Це просто шампан. Я не хочу поговорити з Глафира Петровною після цього.



Не для нас судити Глазур Петровна. З одного боку, можливо, це було дуже необхідно, щоб ставитися на старше, більш пухнастий, і молодший повинен дати можливість отримати самостійно. Він зробив право, бо він зробив його. мама Він каже вам. Написати відгук про те, що ви думаєте про це.



Допомоги дітям - складне питання. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але самі діти можуть сприймати речі дуже різними. Особливо якщо вони вирощували і живуть самостійно. Ми пропонуємо вам ознайомитися з цим посиланням, щоб дізнатися, чому діти, як правило, відмовляються від батьків. Дякую за перебування з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное