Рекомендація, що допоможе кинути 20 тонн піску вручну

До літа переповнено, і все ж тепло, вирішив оформити невелику пердятй Замовили пісок для будівельних робіт: багато піску - близько 20 тонн, і чекали на машині з вантажем.

Він був вихіднім, але пісок ніколи не прибув. Зателефонуйте з магазину, щоб товари вийшли у понеділок. Ось де все почалося. Моя людина і я працюю, і немає можливості сидіти в країні на тиждень. Добре, що сусід погодився подивитися після доставки піску (ми сплачуємо заздалегідь через Інтернет).

Пісок для будівельних робіт «Санд приніс». Але є один ударний... При приході на сайт ми побачили, що пісок був привезений, але заливають його по півметра від необхідного місця. «Переповіді мені доведеться кинути все вручну, так як господиня вчила мене в армію!» - сказав чоловік і приймав роботу.





Сусід не вірить. Однак після 4 годин вся машина піску випаровується!

Сьогодні видання. "Сайт" Я буду ділитися з вами, шановний читач, кілька хитрощів, як кинути пісяють Не потрібно турбуватися.



Цегла номер один: вам знадобиться товста пластикова плівка. Відварений пісок на ньому, а потім мій чоловік і брат перетягував його на потрібне місце на ділянці. За допомогою плівки нам вдалося витягти близько 400 кг піску.





Якщо у вас є сніговий скребок, то це супер пристрій для переміщення сипучих будівельних матеріалів. Такий скребок, як правило, поставляється з великим широким ручкою, який легко можна приймати двома. Сніжний скребок можна використовувати для видалення верхньої частини з пальки піску. В одній сесії можна зняти близько 55 кілограмів піску. Дуже зручно!

р.



Звісно, третє життя зламати не було без лопатки! Тільки після 30 хвилин такої «зразки» нижня спинка набридає дико. На місці лопатки можна використовувати широку витяжку. За допомогою капюшона можна затягнути піском в потрібне місце. Зрозуміло, що в цій дії використовуються інші м'язові групи, а нижній спинка може трохи розслабитися.

Також можна поширити землю, пісок і рубль на ділянці за допомогою моторного культиватора. Це те, що наш сусід Він покладає плівку і йде назад і за ним, і якщо потрібно перенести палі навколо ділянки - спочатку він транспортує на причепа. Це хороший варіант, теж.

, Україна

Значну частину піску витрачали на створення шляхів. Ви можете зацікавити, як зробити доріжки в саду швидко і без багато грошей. Політ з непроваджених матеріалів!





Якщо пісок будівництво Не потрібно турбуватися. Я дійсно сподіваюся, що ці життєві хакі можуть допомогти вам, якщо виникає така ситуація.

Що робити, якщо ви були Ви можете мати інші варіанти цього завдання. Будь ласка, зв'яжіться з нами

Категории

Смотрите также

Новое и интересное