Як повірити, якщо дружина подразнює улюблену нотацію

Ви не вірите, але час, коли єва ангеліна Прориває плани не тільки для чоловіка, але і для деяких молодих людей. Ця ситуація особливо інтригуюча, коли ви подивитеся на неї очима молоді дівчата з чудовими амбіціями.



До редакції. "Сайт" Я отримав ще один лист з цікавим змістом. Написується молода жінка 23 роки, яка ділиться своїми думками і досвідом через суперника, яка старше її, але ще одружена з чоловіком своєї мрії. Як ви розумієте, що ми не можемо надати нашим визнанням, але ми дуже хотіли б прочитати вашу думку на цьому чутливому предметі.

Моя ситуація, ймовірно, виглядає практично анекдотально. Я молодий, гарна дівчина 23 років. Я був у відносинах, якщо я можу сказати так, за один рік. Мій чоловік більш ніж 10 років, ніж у мене і має дружину.



Ну, його дружина дуже ревнощі. Наші зустрічі з ним рідкісні, під чохлом справжньої секрети: ні мої друзі, ні друзі навіть чули про чоловіка. Не можна говорити про телефонні розмови. Просто соцмережі і що, з резервного телефону. Я відчуваю себе як реальний шпигун на місії.



Він був одружений, коли він був 32 роки. І що, не через велику любов, але тільки через який вік зобов'язаний. Тепер у мене є дочка, і я з цим.

Я розумію, що він не схожий на те, що він не схожий на те, що він діє не таким чином: перевіряючи кишені одягу, мобільного, планшета. По-перше, я б побився довго, з цим ставленням до себе. Навіть якщо були почуття!



До речі, 6 місяців тому він вже подав за розлучення, але тільки він відійшов кілька днів пізніше. Він сказав, що він не може стояти те, що його дружина займе дочку, бо він любить її дуже багато. Мені подобається, що мій чоловік хороший батько, він робить його ще ближче до мене в персонажі. Я люблю дітей і мрії про себе.

Мій чоловік завжди говорить, що він шкодує про одруження так рано. На початку своїх стандартів. Тепер він розуміє це. Він також говорить, що наша зустріч була долі для нього, і я можу побачити його самостійно. Речіпросіті - це риса, властива знаку зодіаку. Я вірю в ці речі.



Ось тільки одне, що мене турбує. Чому він сміливий і сильний з собою, без страху або відчуттості, але коли він запам'ятовує дружину, його вираз змінюється в той же момент? Він отримав свого роду пригнічений, нервовий. У цих моментах він стає дивним для мене, незалежно від того, скільки я приводжу ці думки від мене.



Я знайшов свою дружину онлайн. Мініатюрна жінка, не перший, скажемо, свіжість. У кожній картині є дитина. Тексти пісень, а це означає: Він не носити одяг, він не носити розкішні речі. Типова жінка без гнізда, яку можна знайти при вході в будь-який продуктовий магазин. Що він знайшов у неї, бо він може виглядати щось краще?

Я продемонструю, що у вас є деякі nerds і pranksters, які протягом декількох секунд скажуть, що мій чоловік або багатий або мій бос або вчитель. Ну, нічого подібного. Тим не менш, звичайно, він не відхилений, але не можна назвати його «тато». Ми зустрілися з ним випадково, на вулиці, як і в книзі.



Літо, було дощ. Я збираюся про мій бізнес, і він був в машині, запропонував їздити. Я відмовлявся, щоб він припаркував машину, вийшов і вивів його куртку, пропонуючи мені покривати себе водою краплі і бризки. Слово для слова я зрозумів, що це мій чоловік у всіх відношеннях: смішний, вид, внутрішньо сильний.



Хоча я розумію, що в моєму віці я можу отримати увагу багатьох молодих людей без зайвих стресів, я не маю такого інтересу. Тексти пісень, а це означає: Я просто думаю про нього і я не можу зупинитися. Що робити, принаймні допомогти з порадами? Я сподіваюсь на розуміння, спасибі і удачі всім вам.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное