Картопля, після чого сім'я співає похвали господині

Ви хочете, щоб Ваш будинок неймовірно? смачні? Зробіть їх ці картопля з овочами і куркою в духовці. Моя мама називає її "Міністер Картопля", але я не впевнений, що це дійсно класичний рецепт. Щодня я можу сказати, що ваша сім'я запитати вас, щоб зробити це смачним.

Картопля і курка в поєднанні з баклажанамитоматний і брокколі під хрусткою сирною скоринкою є чимось! Дуже смачна страва, але і дуже задоволена.



Картопля з овочами в духовці Сьогодні редакція "Сайт" поділиться інструкціями приготування незвичайної варіації страви «Потато в Міністерстві». Неможливим є розбити!

інгредієнти
  • 5-6 картопля
  • 300 г курячого філе
  • 1 баклажани
  • 250-300г брокколі
  • 3 помідори
  • 100г сир
  • 80г майонез
  • сіль, перець, розмарин за смаком


Підготовка
  1. Перш за все, необхідно очистити і вирізати баклажани тонкими колами. Покладіть їх на пластину і злегка посоліть. Залиште його протягом 20 хвилин, щоб дати сік в. Очистити картоплю і вимити їх, потім порізати їх тонкими скибочками. Змастити лоток рослинним маслом. Покласти тонко нарізати картоплю на сковороді.





  2. Нарізати м'ясо невеликими шматочками, покласти зверху картоплю. Продам його і за смаком.



  3. Зніміть лука і зріжте його тонкими половинками кільцями. Брокколі діляться на дрібні суцвіття. На м'ясо в сковороді спочатку викладають цибулю, рівномірно розподіляючи її по всій поверхні посуду, а потім брокколі.





  4. Виріжте томат на колах. Поставте томати і баклажани на блюдо.



  5. Покрийте все шаром тертого сиру, також злегка посипте сушеною розмарину. І в кінці змащуємо все тонким шаром майонезу. Випікайте блюдо в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 35-40 хвилин. Готовність визначається як утворюється золотиста скоринка на поверхні блюдо. Я трохи занадто зайнятий, як на фото нижче.

    133246



  6. Це, курка і овочі готові. Бодибилдерши!





Я також раджу дізнатися, як приготувати запечений картопля "Гармошка" з ковбасою. Для тих, хто хоче добре харчуватися, без особливих зусиль.



Ця страва є калорійним, але іноді це можливо. Під золотою скоринкою одна соковитість!

Така картопля. груповуха Багато чоловіків сподобається. Намагайтеся підготуватися до коханої. Після вечері я дав вам нові сережки наступного дня.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное