Представництва читачів найсолодшої бабусі

Моя бабуся, вчитель англійської та іноземної літератури з 43-річним досвідом, всі мої діти навчали мене розуму. Вона була мудрою жінкою з тонкою психічною організацією. Не завжди великодні поради Мені сподобалося. І тепер я усвідомлю, як часто вона була правою і я був неправильним.



й Безкоштовно Але нехай не буде сумним! Після того, як Kalia (Я завжди назвав мій бабуся, скорочений варіант її імені Kaleria) навчив мене багато. Тепер я простежу в моїй поведінці і характерувати її особливості. Це смішний, як я постраждалий від кожного. великодні порадиКоли я був трохи. Я задаю, що наші улюблені абоненти навчалися своїм бабусям. Детальніше про це.

Поради Бабця
  1. Моя бабуся завжди сказав мені, що я повинен знайти щастя в собі. Ви не повинні давати чоловіка для цього. Якщо я не можу зробити себе щасливим, то ніхто не допоможе мені з цим, говорить наш читач. Дуже цікава позиція! І це дуже відрізняється від типового «хто ви одружилися?» та інших питань, таких як. р.



  2. "Не біжить, не сердитися, не біжить." Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.
  3. «Для дитини, я завжди сховав. Мій бабуся зробив мене покласти назад проти стіни так, щоб лопаті доторкнулися її. Тоді вона поставила книгу на голову, і тому я спробував ходити, закріпивши спину в пряме положення. Зрозуміло, вона допомогла, поділитися іншим абонентом. Це дійсно ефективний метод бабуся. р.

    й

  4. «Мій улюблений бадьорить мене не потрапити в інші конфлікти людей. А також не робіть коментарів до незнайомців, потрібно залишатися жорстким і ввічливим. Ця порада залишається актуальною для цього дня.
  5. «Ви не можете сидіти на вашому ліжку протягом дня. А сніданок, обід і вечеря повинні бути в вітальні або їдальні, але не на кухні. Це поганий тон. Де ви і ваша сім'я зазвичай їсти? Наприклад, мені легше їсти на кухні.



Коли я дам, мій бабуся кладуть книги під руки. Вона навчила мене, що лікті слід натиснути на тіло, і тільки руки з ріжучою може пересуватися." Як вам подобається ця незвичайна порада? «Грандема навчила мене спокійно говорити, з почуттям і розташуванням. Вона часто виправила мої помилки. Наприклад, вона сказала, що працівники у виробництві отримують заробітні плати, не зарплати. І всі співробітники є зарплатами. Сучасні люди хочуть спрощувати все. Так сьогодні, ваш співрозмовник, ймовірно, буде здивований, якщо ви використовуєте такі слова.

й

«Це мій бабуся, який навчив мене, що це було погано, щоб відвідати порожні руки. Вона завжди сказала, що в будь-якій ситуації ви повинні бути поважними і ввічливими. Це чудова порада для сучасних людей! «Мої величі завжди вчив сестру і я, що не варто сміятися багато і голосно. Замість цього краще всього посміхатися. А ще краще. Бабця назвав нас дамами і сказав, що нам потрібно бути серйозним, тобто бути м'яким і ніжним. Я думаю, що в сучасному світі така порада може грати з слуховим жартом з будь-якою дівчиною. Що ви думаєте?



«ГрандМати радять нас завжди знайомитися з ім’ям та по батькові. І для тих, хто бажає звернутися до нас, чи є це дорослий або підліток. Цікаво! «Грандуми ніколи не вимив підлогу на її клапці». Сприяє їхньому появі, що дуже важливо для жіночого зовнішнього вигляду. Також лікті повинні бути гладкими і м'якими. Таким чином, вона консультувала змащувати їх лимоном і протерти їх ручним хустом з церебця, говорить ще один читач. Цікаво, скільки жіноча краса змінилася протягом багатьох років.



й "І одяг мав свої риси." Наприклад, шезлонги можна носити тільки на морі, а ті, де підпалі не видно. Будь-яка сукня повинна мати рукав, а сандалі повинні мати в якості, що охоплює їх п'яти. «Грандема навчила мене не носити темне взуття протягом дня. Це поганий тон. Неважко сказати, що ця велика жінка навіть здійснила сміття в акуратній сукні, з волоссям і помади. І піти, бабуся вибрав праву шапку, сумку і парасольку. О, ті елегантні старі жінки!

й

«Мій великий погляд був, звичайно, відрізняється від цих сьогодні. Вона навчила мене, що ви можете носити тільки в країні. Ви повинні носити літні сукні в місті. Ви не можете приїхати до театру в червоній сукні. Як змінився світ! «Grandma показала мені, як зробити акуратний, красиві зачіски. З першого класу я прийшов до школи з волоссям вниз. І Я кохаю! Тепер я навчаюся плести мій маленький дівчина. Спасибі бабуся! До речі, мій бабуся використовується для плетіння стрічками в мої косички до школи. Чудові спогади!

й



Моя бабуся народилася в 1939 році. Вона пережила війну і післявоєнні роки як дитину. Тим не менш, цей боляче час загартував її і встановити життєві інструкції. Каля навчила мене насолоджуватися кожним днем і ніколи не знеболюється. Після того, як будь-яка проблема може бути вирішена, і погана погода буде замінена гарною погодою.

Це чудовий, що великодні поради Резонувати в серцях онуків і онуків. Я впевнений, що ви повинні поділитися з нами. Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное