Як приховати цінні папки на пляжах

Літо майже пропущено, а на пляжах все одно всі види гончарних скрабів продовжують цінувати rake. Ось як я пішов без темних окулярів і фітнес-трекерів. Я боявся загинути в воду, так що відійшли тієві. Італійські друзі, до речі, також скаржаться про те, що вони відчувають труднощі. Вони кажуть, що вони мають особливий з ними. пляж-сумкай



Редакція "Сайт" Я впевнений, що серед наших абонентів обов'язково не єдина людина, яка ризикує залишити мобільний телефон так само, як це, на маті, і піти на безтурботний плавати. Так ми думали, що треба змінити це.

Ми вирішили попросити італійців, як вони справляються з цією очевидною проблемою. Європа - Європа, але є непристойними людьми, які не мають права на прибуток. Найпопулярніші шемале - не ходити на пляж. Безкоштовно. На пляжі, який за гроші, суспільство відрізняється, і охоронці дивляться.



З іншого боку, ви можете орендувати стенд на весь сезон, в якому ви можете залишити цінності: закритий ключ і йти про ваш бізнес. На вільних пляжах ситуація відрізняється, ніхто не дивиться. Італійці купують коліно в воду. Друзі говорять про те, що вони занадто вражають, навіть від місця не буде рухатися, якщо що-небудь. Ми не будемо.

р.

Моя сумка для пляжу не йде до платного пляжу - далеко, відвідайте звичайний. Більше людей, більше місця. Якщо є щось цінне, то вони забираються в купання. В цілому вони намагаються не приймати нічого з ними. Ось їх формат.

  1. Уважні речі не беруть, і якщо ви берете, то кладемо в непристойну кришку і поїдемо до моря з ним.



  2. Не зайдіть плавання разом, як це призначено з нами.
  3. Якщо ви дійсно хочете разом, то візьміть найнепривабливіші, але досить шаббі сумка, яка буде демонтувати найглуздіший чеф.
    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Чоловічі шкіряні рюкзаки - Довгий спосіб додому натуральна шкіра, збір винограду, Scandinavia #backpack #leatherbackzak #men's рюкзак #натуральні шкіри #bags #creative #vintage #cool #brutal #cool #handwork #fusionoldbag #lifeoldbag #bag #bag #bag #bag #bag #bag #handmade #artobject #artobject #art #crazy #crazy #creative #boho

    Повідомлення від @lifeoldbag___ на мар 9, 2017 в 8:13am PST





Італійці дрібні. Як ми робимо? Хтось придумав, що вони беруть з собою яскраві «децепції», в яких насправді нічого цінного. Але тиф не фольга, навчання. Так наступного разу він зловив щось непристойним, і є всі ці речі. Ваш бюджет за місяць. Що робити?



І знову, прозоро підказка: не робіть нічого цінного на пляж. Це високий ризик сівби і так само, як це. Поверніть в пісок, пам'ятайте назву. Залиште все в кімнаті або квартирі, в якій ви живете. Так, страшно, але ще менше ризику. Якщо Заратхустра не дає дозволу, то:

  1. З`ясуйте, якщо готель має сейф або просто розгляньте цей пункт перед тим, як ви йдете на відпочинок. Сейф, фіксатор, коробка, все, так що ви можете безпечно залишити речі і не турбуватися про них.



  2. Якщо сейф не виріс, подумайте про організацію спеціальної ємності, яка може бути посипаний піском і покритий його покривалкою. Продається навіть на продаж.
  3. Такий контейнер може служити порожнім флаконом засмаги. Ви навіть можете поставити свій телефон у квартиру. Це також добре для ключів. Головне, що хтось інший не вирішує скористатися.
  4. Я знаю леді, яка приховує ключі і гроші в щітці. Зняти гумову вкладку, на яку поміщається "Ті". Цей гребінець лежав в середині покривала і ніхто не думав, щоб взяти його.



  5. Молоді батьки приховали речі в діапері. І хто дійсно хоче, особливо якщо він виглядає? Вони поїхали з плавання і фотографували їх малюка. р.





Не варто сподіватися, що хтось буде виглядати після чого, або що він більш важко для тих, хто хоче вибрати жертву на натовпі пляжу. Зрозуміти ви, це не гонна зупинка групи з м'яко демонтажу ваших речей. Це призведе до довіри і відволікати увагу. Був випадок, де один "розмитий" і інші "очищається". У будь-якому випадку, не відпочивати.



Потворна. пляж-сумка Це може дійсно зробити різницю. Не знаю, чому ви збираєтеся на пляжі? Нехай це романтична дата. Так ви можете подумати довго. Написати коментарю про те, що ви робите з вашими начинками. Корисне посилання про те, куди піти на відпочинок восени, якщо влітку не встигли. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное