Які сліди помади на масці?

Вайл. зрада Реальний удар до будь-якої жінки. Хтось справляється з цим швидко і навіть прощає своїх близьких. Деякі люди приймають багато років, щоб зробити це. Але що якщо було насправді заборонене непорозуміння у відносинах?

р.

Один з наших читачів поділився з нами дуже незвичайна історія, що сталося з ним цього літа. І пов'язаний, щоб думати тільки, з звичайною медичною маскою. Крім того, в кінці статті ми поділимо 5 порад з вами. Як вижити зраду коханої людиний Цікаво!

Подруга шахти попросив мене піти з ним на бізнесі. Ми живемо в передмісті і, хоча обмеження карантину не так суворі, ми намагаємося не виходити часто. Але цей час я сказав так. Він не був далеко, і він був спокійною в моєму автомобілі. Я попередив дівчину, яку не можна зустріти сьогодні, і ми кинулися.

р.

й Він був біля вечора, але він був ще досить спекотним. Ми не хочемо включити кондиціонер, щоб ми відкрили вікна. Що може бути краще, ніж запах свіжого літнього вечора? У машині відіграли Кавінський - Нічний центр. Я був спокійним і щасливим. Але в певній точці я почав відчувати страшний дискомфорт. Тексти пісень, а це означає: Я думаю, що я вентильував мої губи. Вони почали випікати, висохнуть. «Дім, поїдемо в місто і поїдемо в магазин, щоб купити санітарну помаду, окай?» «Не проблема. Зібравши Маринка на шляху, вона попросила покинути її на дату, мій друг відповів.



浜у 灞 绀 Хтось на дату, а хтось гігієнічний гурт. Все в житті буває... Я знав Марина довго, але я ніколи не поспілкуватися з нею. Коли вона потрапила в машину, я мав епіфані. Щоб перенести біль губ просто не було. Я запитав, якщо вона мала помада. «Це не гігієнічна, але є звичайною, вона підійде?» – Марина відповіла певною залізницею. І я був так хворим, що я був готовий змащувати все. Який колір? Я запитав. «Нуд», сх. Маринка. Хмм, ноод ... На англійці слово оголена означає голий. Я думаю, що цей помада буде відповідати мені.



浜у 灞 绀 Я! Хлопці запропонували приїхати до станції метро, щоб пити каву. «Чи ви всі маски?» він запитав. "Одно," хлопці відповіли. Ми взяли американо, поговорили трохи. Тоді Діма взяв Маринка на дату, і ми закінчили все і пішли додому.

На наступний день мій подруга прийшов, щоб відвідати мене. Ми вирішили скуштувати на тертці магазин і приготувати смачну вечерю. Як ми ходимо в магазин, Алла сказав, що вона забув її маску. Але я завжди носила кілька речей з мною. Я подарую свою шахту, вона бере її з вдячністю. Протягом декількох секунд очі змінилися.



浜у 涓 蹇 Хто вона? вона запитала Енн. Яка помада? О, це один! Це помада Марини, я відповідав без зцілення. П'яте, що слідувати моїм словами, здавалося б, вічність. Не хочу слухати всю історію про намотані губи, Димка, станцію газу, каву та Марини. І все звучить смішно... Я спробую доїхати до Ані на тижні. Але не хочу вірити мене. Я не знаю, що вона занурила її більше: певна Марина або той факт, що я поставив помаду на губах. Умора! Я бачу ситуацію і прийняв те, що ми розірвали. Так, дуже міцний і частково несправедливий. Тим не менш, ви не будете міцно...



й Безкоштовно Я просто не можу допомогти, але поділитися все, що сталося з Дімкою. І з якоїсь причини я думав, що Марина зацікавила, що призвело до її помадиного кольору «оголені». Ми зустрілися і спілкувалися над чашкою кави. А наступного дня, Марина мене текстувала, “Щоб ви хотіли бачити мене?” У мене є інші помади ... Це майже 2 місяці. Будь-який ніколи не потрапив в дотик, і ми тонкі з Марина. Може бути, що доля.



З редакційної колегії, ця історія дуже обструктивна. По-перше, це показує, які прості речі можна зробити. Нерозуміння, що виникло в відносинахй І як важливо подарувати людині шанс просто пояснити, що, на жаль, дівчина основного персонажа не зробила. По-друге, ми хочемо привернути увагу до того, що за жодних обставин вам не потрібно давати іншій людині захисну маску. Звичайно, це не стосується нашої теми безпосередньо. Однак пам'ятайте, що це не безпечно.

Як вижити доброякісні психологи рекомендують невизнайте сльози і емоціїй Якщо ви накопичуєте негативність у собі, ви отримаєте гірше. Безкоштовна квартира з будь-якого, що може нагадувати вас про вашу справу. Знайдіть нову окупацію, яка відволікає вас від поганих думок. Жінки і дівчата часто користуються спортом у всіх його формах.



Змініть щось про зовнішній вигляд. Це може бути не тільки таким же доглядом після розриву, але і новим елегантним платтям або кольором волосся. Не боятися почати. нові знайомстваВони не зобов'язані нічого. Також намагатися допомогти людям, які вам потрібні. Наприклад, бездомних тварин у дворі. Допоможи іншим.

Що б не сталося, важливо пам'ятати, що зрада - це не кінець світу. У будь-якій незрозумілій ситуації, вам спочатку потрібно поговорити з коханою людиною. Послухайте його і не стрибайте до висновків. Після всього, будь-яка проблема в відносинах починається з банального підвалу.

Як ви думаєте про таку незвичайну історію нашого абонента? Чи подарували йому другий шанс? Цікаво прочитати коментарі!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное