Чи є пенні замінник для унітазу кота?

Якщо у вас є хутряний друг у вашому будинку, хороший унітаз для котів є важливим для вас. Наповнювач повинен поглинати запахи, виконувати інші функції і не залишити зазор отвір в сімейному бюджеті після покупки.

р.

Раніше ця функція, без сліз не можна пам'ятати, виконаних застарілими газетами або піском в пісочниці в дворі. Але є замінник бюджету, який підійде всім сьогодні. Він прекрасно поглинає, не пахне і дешевше ніде.

Я використовую для купівлі деревини наповнювачем в пакетах 2,8 кг. Вартість в магазинах ланцюжка близько 70 рублів. І місяць зазвичай лівий 3-3.5 пакетів.





Але протягом декількох років тепер кішка і я знайшов альтернативу, що підходить нам більше, ніж що завгодно. Паливні гранули є біопаливо, отриманими з тирси.



Це ідеальний «зелений» альтернатива розчісних матеріалів. А виглядає абсолютно як дерево наповнювача.



Поза «Ложки» Що ще, я впевнений, що пакети відрізняються тільки в ярлиці і бренді, що обманюють в разі кішки наповнювача.





Вартість сумки від 35 кг 300 рублів, і достатньо такого наповнювача на півроку.





Великі гранули Я перед застосуванням трохи крихти. Що зробив Мурка і ще зручніше. При вологих, вони розсипаються і в той же час виділяють злегка схильний запах свіжої тирси.



Виробник рекомендує промивання використовуваного наповнювача в туалет. І це, для мене, є важливою перевагою. Крім того, біля унітазу кішка завжди чиста, вона не прилипає до її лапок.

Після використання лотка запах сечі не відчувається. Залишилося зняти замочені грудки, а в їх місці додати нову порцію. Наповнювач добре поглинає, не пахне, кішка задоволена. Що ще потрібно для неї і її любляча майстер?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное