Чому домашнє кетчуп необхідно пропустити через м'ясорубку спочатку, а потім варити

Як приготувати кетчуп на зиму, як твої? Мій чоловік говорить всі страви 100 разів краще з ним! Моя мама попросила мене чекати 5 хвилин, а потім подзвонити мене назад. Вона сказала, що вона шукала рецепт, який вона отримала від працівника.

«Для кетчупу, щоб досягти успіху, необхідно спочатку пропустити через м'ясорубку, а потім варити», - написав я під диктуванням матері, а потім почав готувати. Чоловік. соуси До м'яса головне - перенести шашлики частіше!

76283034



Як приготувати кетчуп на зиму Сьогодні видання "Сайт" Він розповість, як приготувати. кетчуп "Василіївна" 4 кг томатів для впевненості в майбутньому взимку. Шукайте приємні, як магазин!

інгредієнти
  • 4кг помідори
  • 4кг цибулі
  • 1 кг яблук
  • 2 ст.л. солі
  • 1 ст. цукру
  • 0,5 ст.л. оцту
  • 1 ч.л. червоного перцю
  • щіпка


Підготовка
  1. Змийте цибулю і яблука і очистіть їх. Просто промийте помідори. Вирізати кожен з цих інгредієнтів в 4 частини. Поставте все в горщик з товстим дном і кип'ятіть близько 2 годин з кришкою відкритим.



  2. Прохолодіть, а потім пропустіть яблука з помідорами і цибулею через м'ясорубку. Також можна перебити блендер, а потім пропустити через сито. Але перший варіант, до мене, простіше. 210611



  3. Додаємо в масу цукор, сіль, оцет, червоний перець і корицю. Cinnamon, якщо вам подобається, можна додати 2 чайні ложки для смаку. Поверніть його добре і поставте на вогонь. Принесіть майбутній кетчуп до кипіння, а потім відваріть ще 15-20 хвилин.





  4. Гарячий соус на стерилізовані банки і розкачати кришки. Все смачно. зима готовий.





Також я пропоную познайомитися з іншим розумним рецептом для домашнього кетчупу. Це так просто!



Тепер ви знаєте, як варити. кетчупй Звісно, вам доведеться настоювати, але результат точно перевищить всі очікування. Рецепт перевірений часом!

Хочу відзначити, що оцет можна замінити лимонним соком, і краще видалити шкіру від томата, але це справа смаку. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное