Як замінити важку і об'ємну парасольку в сумці

Нещодавно погодні породи люблять настрій дитини: вона спекотна і суха, після дощу все тижня. Особливо навесні і восени важко вгадати погоду на добу. Побачити прогноз в Інтернеті: У вас є парасолька.й Тим не менш, це великий і незручний, щоб його постійно перевозити.



Звичайно, є також компактні моделі парасольок. У цьому випадку парасолька, хоча підходить, але займає майже всі вільні місця в сумці або рюкзаку. Що робити, перенести його в окремий пакет?



Коли ви йдете на покупки з парасолькою, одна рука завжди зайнята. Зручні покупки, такі як. Також не дуже зручно ходити з коляскою, коли потрібно провести парасольку з однією рукою і стейером з іншими. У таких випадках руки втомилися, а тіло відчуває додаткові стреси і подразнення.

р.

Крім того, парасолька повинна бути постійно закрита перед входом в різні кімнати. Виявляється, що ви отримуєте вологу ще більше і є вода на руках і одязі. Також потрібно висушити десь, і вона займає зайве місце в квартирі. Іноді я думаю, що краще отримати трохи вологий, ніж постійно мене навколо з парасолькою.

Так я вирішив відмовитися і купив його за себе. з капюшономй Не можна вийняти з рюкзака, і він займає трохи місця, як звичайний складний пакет. Також важить сто разів менше парасольки. Якщо дощ передається, він кинув дощовик в сумку і пішов про свій бізнес.



З дощовиком, руки вільні і одяг повністю висихають. Навіть найдорожчий і якісний дощовик з капюшоном коштує менше, ніж найдешевша парасолька. Однак дощовик може не прослужити, як парасолька, але один примірник досить для сезону. Багато залежить від того, де ви живете і як часто погода погана.



На ринку можна знайти лише прозорі плащі. Зараз є багато нових милих моделей, які виглядають як легкі клапи. Купуючи такий дощовик не буде проблемою - його можна знайти на будь-якому ринку або в магазині побутових дрібниць. Редакція "Сайт" Рекомендовано купити те ж саме і забути про некомфортний великий парасольку.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное