Чому 73-річному Барі Альбасова бажали розлучення Федосяєва-Шукшина

Відомий російський музикант Барі Алібасов здивував своїх шанувальників новинами: він отримує розлучення. Любитель з популярною радянською акторкою Лідія Федосяєва-Шукшина передувала 25-річну сильну дружбу. Однак виробник вирішив обпекти всі мости. Не дивно, що це буде. розлучення?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Так, покажіть мені, хто зустрів Новий рік? #barialibasov #група

A post shared by Bari Alibasov + Na-Na група (@alibasov_nanana) на Січ 1, 2020 в 11:17pm PST



Редакція "Сайт" Я вирішив дізнатися всі причини гучного розлучення зірки пари. Наприкінці статті ми пояснимо, чому люди вирішують розлучення у передовий вік. Це буде цікаво!

18 серпня Барі Альбасов подав заяву про розлучення в суді. Новини подарували дружину. Вона чесно не розуміє, чому це сталося, тому що нічого не занедбалого неприємності. Тим не менш, кожен навколо говорить про нерозчинне питання житла, в якому беруть участь дружини.

Виявилося, що актриса купила тверде житло в Нью-Москві і давала йому майно. Однак він перевернув будинок в ім'я помічника. Алібасов стверджує, що це не його змія, але вимушений захід: Я відправив податки дев'яти мільйонів рублів, тому я видала квартиру для Сергія. Ледь відчутний. Повернутися до мене. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ми поговорили в Лідуша. Вона, як справжній православний, провів швидкий, але тепер ви також можете... #Easter2019 #barialibas #lidiyashukshina #family #групан #christ-resurrected

На-На група (@alibasov_nana) від 28 квітня 2019 р. о 5:45



Сім'я Шукшина стурбована тим, що відбувається. Дочка і бабуся Лідія Миколаївна вірять, що вона використовується і намагається зрозуміти це питання. Після неперевершеного шахрайства з квартирою Альбасов зникнув протягом декількох місяців. Він з'явився і відразу подав для розлучення.

Звісно, Шукшина бажала дізнатися, що збиралася. А син Барі Алабасова не дозволяв їй навіть на дверцятах будинку. До того ж він почав звикати до нещастяної жінки «зловити її батько ляльку рододо». Що робити?

Крім того, цікаво, що заява про розлучення підписала не сам Алібасов, а юристом. Тому ситуація виглядає ще більш складною. Сім'я Шукшина готується до суду, який вирішить долю будинку. Зараз під арештом.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Взимку рекомендуємо гнівці, кращий спосіб отримати вітаміни. #Баріалібас #lidiashukshina #старий новий рік #mandarins

Опубліковано Барі Альбасов + На-На група (@alibasov_nana) 15 січня 2020 в 5:21am PST



Добре, важко сказати, що це дійсно розлученняй Лідія Миколаївна ще в темряві. І Алібасов назвав лише одну причину розлучення: «розчинні протиріччя». Що ви думаєте про реальну проблему?

Як виявилося, розлучення у старому віці є популярною темою для соціологічних досліджень. В одному прикладі ми дізнаємося, чому люди вирішили розлучення після багатьох років життя.

  1. Ефект «порожнього гнізда». Довгострокові шлюби часто відчувають порожню кризу гнізда. Діти залишають батьківський будинок, і дружини думають про те, як жити. Якщо батько був фундаментом шлюбу, це може просто розбитись. р.



  2. Зловживання спиртомй Згідно з даними 2011 року, 45% розлучень в Росії провокують п'яніння одного з подружжя.
    Чоловіки часто п'ють. Крім того, є 2 групи спиртних напоїв: перші починають пити у молоді, другий - у віці.

    й

  3. Проблеми охорони здоров'яй Жителі часто ламаються через одну з подружжя падають підпілля. У цьому випадку чоловіки часто хочуть розлучення. Вони зрушують догляд за дружиною на плечі дітей і онуків, і самі відступають від проблем. Жінки, в свою чергу, часто залишаються близькими до хворого чоловіка, піклуючись про нього до останнього.



    й
  4. Диворце симулакрой Так само буває, що подружжя розлучаються по-різному. Спочатку вони можуть отримати підсидію для житла. По-друге, в разі знесення будинку, держава буде виділяти як чоловік, так і дружину квартиру. Працівники реєстрів кажуть, що такі пари можна побачити здалеку. Вони спокійні, не пересуватися один з одним, поводитися стримано. р.



  5. Ре-мариж, або «седіна в голові». Дослідники об'єднують ці два причини в одну. У першому випадку один з подружжя познайомився з молодою любов'ю і втрачає голову. Це відбувається як для чоловіків, так і жінок. Але в другому випадку це чоловіки, які дають старт голови. Вони знайдуть молодих дівчат і падають в любов з ними. Цей шаблон поведінки характерний для країн Заходу та СНД. 7184834

    й



Ви можете бути незгодні з будь-яким зв'язком, і це океї. Але що ж проблема в шлюбі, головне, що його обробка була розлученняй

Якщо ви пережили цю тему, перш ніж поділитися досвідом у коментарях. Хто знає, можливо, ваш коментар допоможе вирішити свою проблему.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное