Короткі кекси з досвідченої господині зі скла манки, скла кефіру і 1 яйце

Щоб порадувати родичів на сніданок, запікати манку або багато дрібних муфінів. Все, що вам потрібно, є склянкою мангалу, склянкою кефіру, всього 1 яйце, деякий цукор, половина чайної ложки соди і борошна. Виготовляйте кекси швидко, і зробіть пишні, повітряні і дуже смачні!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділіться інструкціями приготування апетитної манери кефірй Структура тесту дійсно чудовий!





Торт з манка інгредієнти
  • 1 ст.л. сималіна
  • 1 ст. кефір
  • 0,5 ч.л. соди
  • 1 ст. цукру
  • 1 яйце
  • 200г борошна
  • випічка


Підготовка
  1. Щоб приготувати стаканчик з омоліною, заготуйте необхідні продукти заздалегідь. У зручному контейнері залийте склянку крупи мангалини з кефіром, добре перемішайте. Залиште його на 40 хвилин, щоб оманити крупу. Габаритний зображення



  2. Ударіть яйце в кефірну секлюзію, додайте цукор, соду запечене оцтом, і просіяне борошно. Подивитись його добре. Зверніть увагу на те, що запікання соди краще заважати борошном перед висівкою.



  3. Змішайте склянки з вершковим маслом. Залийте тісто в форми на 2/3.



  4. Змішайте кекси в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 40-45 хвилин.



  5. Це, млинці Готовий. Bon appetit!





Редакційна колегія Я також раджу дізнатися, як приготувати ніжні кекси на основі сметани. Він працює в перший раз, навіть тим, хто ніколи не займається випіканням.



Вранці ви будете заряджені домашнім комфортом і гарним настрійм протягом всього дня! До речі, щоб урізноманітнити рецепт, можна додати сухофрукти до стаканчиків. Я люблю з родзинками, сушеними абрикосами, чорносливом або горіхами. Дуже смачний з мигдалем!

Готові тістечка можна злегка порошокй Я ніколи не смакував нічого краще, ніж ці кекси в довгий час. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное