Творчий літній котедж показує, які міні-бедини можна висаджувати навіть влітку

«З поганого настрою допомагає квітнику в країні!» – сказав мені один раз. Як тільки емоційна карта переходить до драматичного стовпа, я приводжу себе до грядок!

Ну, варто послухати свою пораду, адже позитивний емоційний стан вигідно впливає на стан здоров’я і стан справ загалом.

Сьогодні видання. "Сайт" Він покаже і розповість, які міні-ліжко Можна висадити навіть в кінці літа. Незвичайні поєднання рослин!



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!





У невеликих квітниках слід ретельно вибрати палітру квітів. Подумайте заздалегідь, які відтінки рослин ви в кінцевому підсумку будете розташовуватися на клумбі. Все залежить від ваших вподобань смаку. Хтось любить яскраві кольори, а хтось більше приглушений.





Стара бочка або відро може стати арт-об’єктами у вашому домі. Квітковийй Я зраджую цю ідею!





Ось як користуватися старою ванною кімнатою. Обов'язково пофарбувати сторони лазні фарбою, яка підійде тону вашого саду. Такий міні-ліжко може бути справжнім родзинкою дачної ділянки.





Кульковий камінь є одним з кращих варіантів фреймінгй





Краще висадити багаторічні квіти з кінця літа до середини жовтня, в залежності від конкретних видів. Рослини, висаджені восени, легше адаптувати і загартувати протягом холодних зимових місяців.





Дерев'яні клумби розміщуються навколо дерева, в зоні під їх коронками. Він виглядає стильно і оригінально! У тому ж районі дерева з декоративними багаторічниками або однорічниками можна навіть корисно, якщо вибрати правильні квіти і організувати клумбу акуратно, не пошкодивши її кореневу систему.

508077.



За допомогою коліс і колод можна створити воістину унікальні міні-квіткові сади.





Два цікаві варіанти!

км



Пухові ліжка Він ідеально підійде в будь-якій точці вашого саду. Вони, в принципі, і щоб прикрасити все, краще, ніж природа, все ще не робити.





У теплому періоді року висаджують або ті квіти, які мають короткий період зростання, і вони встигли цвісти перед заморозками, або багаторічними рослинами, які вперше зацвітають ранньою весною. До багаторічників цвітіння цієї осені краще посадити їх розсадою.

132297.



Також я пропоную вам дізнатися, як створити сад квітів і каменів на тижні. Головне - дотримуватися базових принципів квітників і чітко слідувати покроковим інструкціям!



«Життя в країні – джерело натхнення, задоволення до очей і способу переходу від повсякденних проблем!» – уклали мій творчий друг. Я вирішив піти з чоловіком у вихідні дні. котеджй В той час як дні все ще сонячні і теплі, ми доведемо красу і насолоджуватися природою.

Вам подобається посадка квітів? Я буду щасливим, якщо ви можете поділитися з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное