Як пояснити Вашому мамі, що його подарунок дуже погано

Любов і підтримка близьких означає багато для всіх. Завжди приємно провести час з близькими, відсвяткувати значні події і відсвяткувати дні народження. Тільки якщо між родичами не можна говорити про будь-яке сімейного щастя. Особливо при відсутності спілкування між дорослими. У таких випадках діти завжди страждають. Одне з наших читачів розповіли про те, як подарунок на день народження до грандіозного змінив своє ставлення до своєї матері.й Можливо, після того, як читати цю історію, ви можете надати поради жінці. І якщо ні, то вивести висновки для майбутнього, як ви не повинні робити зі своїми родичами.



Подарунок на День народження онука «Мій сімейний життя не був дуже успішним, з чоловіком у нас є складні відносини». Моя радість мій маленька дочка. Наша родина живе окремо від батьків. Ми працюємо над тим, що ми працюємо над тим, що ми працюємо над тим, хто бажає. Вона повинна бути бідною, але вона є насправді добре відключена жінка. Мати чоловіка постійно шкода за гроші. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Дійсно, чому б витрачати гроші на дитину, яка може незабаром стати «формером» родичем?

Р.

Вона має власний будинок і її мати-в-право живе. На додаток до свого сина вона має молодшу улюблену дочку, і її мати-в-завдяки ідолізує своїх онуків. Я дорослий і розумію, що спілкування з мною не дає моїй мамі радості. І у дитини не вистачає турботи і любові його бабусі. Інші бабусі будуть любити провести літо в с. з онуками, але не наш. Вона ніколи не запрошувала дочку, щоб відвідати. Моя жінка побачила тричі з дочкою.



На день народження онука, мати-в-право обмежується привітанням по телефону. З перших хвилин вона скаржаться на невеликий пансіонат, через який вона не може дарувати їй подарунок. Під час своїх інших онуків вона дає розкішні костюми і іграшки. Ви можете побачити його на соцмережах. Звісно, її дочка є коханою, і живе поруч. Але мій чоловік також його син! Після того, як вона навіть на телефоні моя дочка не привітала її з днем народження. Я не розумію, це так важко назвати? ?



За останні роки дочка перетворилася на 10 років. Вперше в десятку років, мама-в-завдяки вирішили відправити подарунок своєму грандіозному. Вона сказала, що вона продала свиню і може її дозволити. Всі права, очікування. Коли посилка була відкрита, було запах другого руки, специфічний, його не можна плутати з чим завгодно. Звичайно, я не знаю розмір.



Неприємний. Дочка була зміщена, один светр виглядав більш-менш нормально з усього пакету. Я спробував вимити светр, щоб позбутися від неприємного запаху, і все інше довелося відкинути. Вона відмовилася носити, що її бабуся послав її.



Кумедна річ в тому, що серед цих рогів була невелика баночка полуниці. З усіх планів моєї матері-в-прави! Скоро, цей пакет переніс мене і дочку. Я був непристойним і сказав чоловікові, і він природно зв'язаний з матір'ю.



Я показав, що вона не була відправлена нічого, як і всі ці роки. Мій чоловік сказав, що він був з серця. Чи є ці подарунки? Моя дочка була шкода, вона очікувала привітати до людини. Наша дочка ніколи не стане реальним грандіозним. Чи можна лікувати своїх онуків таким чином? ?



Звісно, це не про подарунки, це про увагу. Найсмачніша річ, що бабуся не піклується про свого дідусь. Дуже дякую за допомогу. Виготовляючи свій дідусь, щоб ліпити пельмені або дати її годівлі курчат - це безкоштовна радість. Чи можна позбавити дитину про теплих спогадів дитинства? Чи є у дитини, які дорослі не мають відносин?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное