Повітряна закуска з печінки і борошна за рецептом Італійського материка

Торт з яловичої печінкий Кожен господиня знає, як зробити цей шедевр. Я розповім вам про новий рецепт цієї страви, який може бути дуже красиво оформлений у вигляді «смашки». Я дізнався цей рецепт від моєї матері-завдяки, який живе в Італії. Як кожен знає, в цій країні вони можуть готувати смачно.



Ця закуска дуже легко готувати, крім того, найпростіші продукти потрібні для приготування їжі. Крім того, ця страва насичує організм необхідною кількістю вітамінів. Печиво яловича особливо корисна дітям - можна подавати смачно і оригінально на сніданок.



інгредієнти
  • 300 г яловичої печінки
  • 3 яйця
  • 2 ст. соди
  • 500 мл води
  • 3 ст.л. борошна
  • 3 зубчики часнику
  • сіль і перець
  • 3 ст. майонезу


Підготовка
  1. Залийте соду в чашу води і добре перемішайте. Також додаємо шматочки зрізаної яловичої печінки. Так буде м'якше, без специфічного запаху.







  2. Зварити два яйця, розібрати їх в жовтки і білки і натерти на тертці. Для протеїну можна використовувати велику терку, а для жовтка дрібно. Також готують соус: майонез змішують з подрібненим часником.



  3. Пройдіть печінку через м'ясорубку, додайте сіль, 1 сире яйце і борошно. Перемішайте інгредієнти ретельно і залиште настоятися протягом п'яти хвилин.



  4. З отриманої маси ми обсмажуємо дрібні млинці в каструлі.



  5. Замочуємо їх в майонезному соусі і поєднаємо їх з іншим. Одержаний сендвіч опускається в білку, а прикрашений жовтком на вершині так, щоб отримано «смайл».





Ми маємо дуже поживні, соковиті і здорові закуски для столу. Для сніданку, для святкового столу або просто чоловіка на обід. Я сподіваюся, що вам сподобався цей простий, але дуже смачний рецепт приготування повітряної печінки "чамоли". Бажаєте вам гарну апетит!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное