Невинно смачна курка в кавуні

Я нещодавно побачила шеф-кухаря соковитою куркою в кулінарному шоу. кавунй Курка в кавуні точно що може здивувати як вдома, так і гостям.

«Це чудово, що мій чоловік приніс кавуна з ринку, і є курка в морозильній камері. Все підходить, експериментувати бути! - Я думав і почав готувати.

3610Р. 4200Р.



Курка в кавуні Сьогодні редакція "Сайт" розповість вам, як кухар в кавуні. Насолодіться куркою на солі!

інгредієнти
  • кавун
  • курка
  • Кошик
  • зрілі
  • Соєвий соус (150 мл на 1 кг курки)
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Вибираємо кавун такого розміру, який підходить для всієї курки. Змийте курку і змаринуйте її. Використовуйте улюблену приправу для маринаду. До того ж краще віднести розмарин і маркер. Вони смакують краще. Використовуйте соєвий соус з пропорції на 1 кілограм курки 120-150 мілілітрів соєвого соусу. Натріть застібку лимона і перемішайте його з поправкою і соєвим соусом. Додати сіль і перець за смаком.

    540362 Габаритний зображення



  2. Поставте лимон в середину курки (попередньо проколіть його в декількох місцях виделкою), і потріть курку з маринадом зверху. Також залийте трохи маринаду всередині курки і з боків. Залиште його за 2-3 години. 276319



  3. Виріжте верхню і дно кавуна. Верхня частина буде служити кришкою нашого горщика для макіяжу. Порізати трохи без отримання до м'якоті. В іншому випадку весь сік зливається і нічого не буде працювати. М'якоть з кавуна слід ретельно зняти ложкою, залишаючи дуже мало на стінах.





  4. Помістіть мариновану курку в кавуні і накрийте зверху кавуном. Випікайте блюдо в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 120 хвилин.



  5. Коли курка готова, беремо каву з духовки. Покласти кавун з куркою на невеликій висоті, а поруч блюдо покласти глибоку пластину або каструлю. З ніжом зробіть невеликий отвір в кавуні і дочекайте, поки весь сік заливається з нього. Додати до цього соку ріжучий кавун. Подрібніть масу блендером. Це буде курячий соус.





  6. Це, птиця готовий. Подаємо його з кавуновим соусом і насолоджуйтеся смачними стравами. Бон придаток!





І познайомитися з цим рецептом докладніше, дивитися це відео з телеканалу Angela Turkey.

Редакційна колегія Я також раджу ознайомитися з інструкціями приготування варення з м'якоті кавуна. Виявляється це дуже солодка, шматочки м'якоть зберігають кавун смак!



Курка в кавуні Він виходить соковитим, ароматним і дуже смачним. На вечерю сім'я сказала, щоб приготувати цю страву якомога частіше, поки кавуни продаються.

Обов'язково використовуйте цей рецепт, особливо якщо ви хочете запросити гостей на вечерю. Я впевнений, що курка в кавуні перемагає серця навіть від гурманів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное