Торт, що сестра варить випечений всередині

Тарт з яблуками Кращий десерт французької пасти. Я завжди запекла її поспішаючи: тістечка виходить дуже повітряним і солодким, з неймовірним ароматом.



Французький торт "Tart Taten" - найделікатніший делікатес, який просто розтоплює в роті. Для проведення довгоочікуваних гостей, а також для звичайної вечері з родиною.

інгредієнти
  • 200 грам листкового тіста
  • 3 яблука
  • 3 ст. цукру
  • 50 грам вершкового масла
  • 1 ч.л. кориці
  • 1 ч.л. лимонного соку


Ну і всі інгредієнти на нашому столі. Почнемо з цим неймовірним французьким десертом.



Підготовка
  1. Ми беремо яблука і очистаємо їх. Нарізати їх невеликими скибочками, покласти в чашу, воду з лимонним соком і ретельно перемішати. Потім готують соус: розтопити вершкове масло, додати цукор, корицю і перемішати до світло-коричневого відтінку. 178137



  2. Для торта необхідно попередньо пропалювати 200 грам тіста манжету. За допомогою скинії ми розгортаємо її - тісто повинно вийти дуже тонким. Покладіть його на форму для випічки, акуратно підніміть кінці до боків, додайте яблука і воду з соусом. Україна



  3. По-перше, необхідно попередньо розігріти дух до 190 градусів. Відправка торта запікати протягом 20 хвилин при однаковій температурі. Коли торт готовий, його потрібно залишити для охолодження трохи в прохолодному місці, а потім можна подавати на стіл.





Цей рецепт дуже простий, і торт неймовірно смачний. Моя дружина і я приготував її багато разів, і гості дивують, чому він смакує так добре. Все геній простий. Тарт і яблука знову доводять цю неперевершену правду. Спробуйте зробити цей десерт в домашніх умовах, ви не пошкодуєте його!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное