Чому не спати з головою на північ

Як кажуть в Одесі, «де ви хочете спати». Я маю на увазі, головаУ якому напрямку світу слід направляти? Здавалося б, що це може бути навіть? Ну, виходить це. Він також тягне різні речі. Якщо ви ніколи не думали про це, то це час, щоб дізнатися, що таке.

Р

Ми в новинах. "Сайт" Ми спати по-різному і де, але ця тема здавалося б, дуже цікава. Так ми вирішили дізнатися, де і як викласти голову блонду, щоб принаймні отримати гарне нічне сон і не ходити весь день, як варений бас.



На цій темі, але в духовних практиках він сказав досить багато. Ми будемо говорити про них зараз, але в той же час ми хочемо сказати це: навіть якщо ви не вірите в всі ці смужки, але вранці ви відчуваєте себе безглуздим і безсоння, чому не намагайтеся змінити позицію? Я був з диваном. Все добре, але не можна нормально відпочивати. Я переїхала в інше місце і відразу ж з'явився!

Варто відзначити, що в нашій православній традиції Контакти Не існує положення під час сну. В цілому Церква є досить категоричною про всі ці питання: вони вірять, що все це фантастика і не мають підстав для неї. У той же час, наші люди мають віру, що це небажано лягти ноги до входу. Про нас А де вони приходять?

Перегляди

Де спати голову. Залишилося дізнатися, що ще відбувається там на feng shui і де йти голова рекомендується іонгісом. Я повинен сказати, що їх думки відрізняються. Наприклад, yogis вважають, що людина має енергетичне поле, схоже на енергетичне поле планети, на яке живе. І так як поле спрямований з півдня на північ, і людина від голови до ніг, то потрібно спати з головою на північ. Ви стаєте міцніше і ваше тіло буде добре відновлювати. Побачити

Залізо, ведикська філософія також суперечить вірам іогів: за її словами, слід спати головою на південь або на схід. планетарі Потікає паралельно енергії тіла людини, що, без сумніву, дуже добре. По суті, вони трохи мезли на сході. Загалом можна виділити такі аспекти.



Яка сторона вибрати?
  1. Північна
    Якщо ви перевірте компас перед сном і спати весь час з головою на північ, ви ризикуєте стати занадто збагачливим і самозбереженням. Навіть жорстокий до інших.
  2. На південь
    Сплячий на півдні весело, тому що вона вважається тривалим життям і сприяє здоров'ю. Варто перевірити!
  3. східний
    Ця сторона світу для тих, хто більше приурочується духовним знанням світу і пошуку внутрішньої гармонії. Якщо ви відчуваєте, що вам потрібно трохи заспокоїти, то спати з головою на схід.
  4. Затока
    Ви думаєте, що ви не маєте аудиції і впевненості життя, то поверніть захід. Вважається, що мрія голови в цьому напрямку змушує людей нарцистичні егости. Що я можу сказати? Деякі люди дійсно не вистачає. , Україна





Feng shui, тепер feng shui. Китаянка також має щось сказати про це. Вони більш стурбовані тим, як проводиться простір. Якщо ви буквально перевести слово «фен-шуй», це означатиме вітер і вода. Людина повинна відчувати себе добре. свіжа і вода. Це найкращий гарячий. Відпочинок в таких умовах - це реальне задоволення!

В цілому необхідно спати з урахуванням загального почуття: перевірити приміщення, відключати світильники, збивати подушку і натиснути ковдру. Ми рекомендуємо звернути увагу на подушку: він відповідає за правильне положення голови під час сну. Хороший матрац може допомогти. З усіх цих речей, ймовірно, неважливо, де спати голову.



Тим не менш, в ході експериментів, які ми кладемо на себе, тобто на всю редакційну колегію. "Сайт"У нас є наступні спостереження. До речі, ви можете перевірити з нами, якщо ви хочете.

Де спати з головою
  1. Ми віримо, що голова вниз Знаходимо внутрішню гармонію і зміцнює відносини. Ми рекомендуємо це молодим парам, які просто навчаються один одному.
  2. Сонце південний і південний захід Більше підходить для кар’єрів. Ми помітили, що наші боси, як спати так багато. Вони виправжують це тим, що таким чином вони заряджаються вакантністю і привертають удачі до себе.
  3. Голова заходу Творчі люди обирають, тому що ця позиція заповнює їх натхненням. Коли я відчуваю, що я не маю творчості, я люблю це. 99447661



  4. Якщо голова внизТоді ми можемо надіяти, що під час сну вам буде налаштовуватися до подальшої діяльності і викликати користь вищих сил. Робота буде легкою, і життя буде виглядати як раніше.
  5. Наші батьки та великогабаритні батьки також постаралися різними речами. Зовсім досить, але Стародавні люди обрали північно-східний напрямок.й Це пояснюється тим, що вони добре сплять і відчувають себе.


В цілому, виходячи з цього, краще спати десь в рухомому автомобілі, що постійно змінює маршрут. Так в одну ніч ви можете спати в усіх напрямках світу, що означає, що ви покриєте весь спектр можливих емоцій. Ми щиро рекомендуємо експериментувати. Не менше з подушкою і матрацом.



Де спати з головоюВирішити самостійно. Або оберіть з чого ми пропонуємо тут. Обов'язково напишіть в коментарях, яким чином ви спите і що ви відчуваєте, і ми поділимося з вами корисною посиланням на те, як правильно вибрати постільну білизну, щоб мрія була дійсно королівською. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное