Які європейські міста не хочуть повертатися?

Чи знаєте ви щось більш цікавим, ніж перший? подорожі? Аголова - це багато нових міст з незвичайними пам'ятками, місцевим ароматом і особливими людьми. Чи може такий ідеальний малюнок знищити нічого? Але як виходить, буває.



Сьогодні ми розповімо про це. 5 європейських містЩо я не хочу повернутися до. Як звичайно, ми спираємось на думку читачів. Я дивлю те, що саме відчув наші улюблені виконавці і знищив їх перше враження? Давайте подивимося!

Бельгія була друга країна на мій список подорожей. Я пішов на центральну площу. Безсумнівно це одна з найкрасивіших квадратів Європи. На жаль, список цікавих місць закінчилися.



Я спробував знайти щось привабливе. Але все навколо було сірим і монотонним. Крім того, місто досить брудний. Лоти бездомних людей і відвідувачів. Перші враження були повністю зруйновані. Я не впевнений, що я знову повернемося до цього міста. й

Словаччина, Братислава «Місто абсолютно не гак мене». Так, варто подивитися на місто Братислава. Але, можливо, це єдиний атракціон, який заслуговує на увагу туристів. По суті, Братислава є тихим маленьким містом. Я не думаю, що це означає, щоб побачити щось особливе. й



Фінляндія, Гельсінкі - Інша столиця міста, яка розчарувала мене. Місто досить тьмяне і сіре. Незважаючи на всі історичні пам'ятки збереглися, я не знайшов нічого особливого. Я чекав багато цікавої архітектури. Єдине, що було цікаво, було міська бібліотека. Решта залишає бажати кращого. й



Я ніколи не думав, що Париж буде піднімати мене так багато. І помітив, що столиця Франції розчаровує багато туристів. Вони скаржаться на брудні вулиці, темряву мігрантів і п'ятидесятників. Тому, ходячись по місту, ви навряд чи відчуваєте відчуття безпеки і безпеки. Це не те, що ви хочете зробити при подорожі. й



浜у 涓 蹇 Але це мусить заперечувати видиме зниження цього міста. Брудна каналізацій запах неприємний, і будинки опадають від віку і вологості. Скрізь грибок. Крім того, хмари туристів навряд чи дають вам можливість насолоджуватися красою. І божевільні ціни на їжу і гондола не порадують. Щоб побачити місто з найкращої сторони, оберіть річкові трамваї. й



Ми не будемо дивуватися, якщо ви не погоджуєтесь з тим, що ви просто читаєте. І це цілком нормально, бо так багато людей, так багато думок. Особливо коли мова йде про подорожі. Все чисто індивідуально в цьому питанні. Для деяких, Париж залишається мрійним містом навіть після 5-го візиту. Деякі люди знову захоплюють ідею Що ви думаєте про це?



Ми сподіваємося, що ваш перший подорожі Чи буде успішним. Якщо ви коли-небудь були в містах, які наші читачі говорили про те, щоб поділитися враженнями в коментарях. Тим не менш, якщо точка зору повністю відрізняється від одного описаного вище. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное