Як повернути застібки на взуття

Я ніколи не сподобалося взуття, яке zip на Velcro. З тих пір, як я був дитиною, коли мої батьки купили мене лисицею Велкро. Спочатку все дрібно, а потім лисиця Велкро. Це завжди було незручно, тому Velcro взуття Не для всіх.



Згодом м'яка сторона муфти Velcro, і вона перестає zipping зазвичай. Крім того, вона приклеює нитки, волосся для домашніх тварин або відьми від одягу. По-перше, мені довелося взяти взуття в майстерню заміну і чекати нового, щоб пришити. Це додатковий фінансовий рахунок, і ситуація може відшкодувати час.



У цій статті я розповім про те, як відновити Velcro на взуття, одяг або рюкзак. Спочатку я не вірю, що це може бути просто. Тим не менш, завдяки такому методу, старий Velcro більше не буде проблемою.



По-перше, нам потрібен більш легкий або сірий матч. Вам необхідно акуратно обпекти натерті кінці липкої частини. Щоб не спалювати липучку Велкро. Найкраще виконувати цю процедуру над ванною кімнатою з водяним струмом, включеним. Таким чином, ви будете безпечними, якщо щось йде неправильно.

р.

По-друге, потрібно використовувати голку для ретельної видалення сміття з Velcro. Буває, що вона забита чим-небудь твердим - в таких випадках світліше не допоможе. Я вже лікував всі Велкроси я знайшов в будинку, і результат повністю задовільний.



Крім того, необхідно дотримуватися особливого догляду, щоб не загорнути. Коли розтоплені кінчики Велкро розтоплюються, він закріпить як нові. Цей метод я вже тестував більше, ніж один раз, спробуйте і ви, а потім писати в коментарях про ваш результат. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное