Чому цивільний шлюб працює проти жінок

Зареєструватися шлюб Це стає менш популярним протягом багатьох років. Небажаючи прийняти відповідальність і бути обов'язковими зобов'язаннями, молоді люди часто вирішують просто жити під одним дахом і бути змістом з звичайною когабітацією.

І сьогодні видання. "Сайт" Хочу дізнатися, як працює цей підхід в церкві. Довгий шлюб і сильна сім'я завжди були основою суспільства. І може бути така підстава для пар, які не хочуть навіть зареєструвати шлюб?



Шлюб між чоловіком і жінкою: Я не розумію громадянського шлюбу. І мені здається, що це диверсія в першу чергу по відношенню до дівчат. Хлопці не обіцяють дівчину нічого, вона нічого не обіцяє. Ніхто не кине будь-який. Але що далі? – занурення Архиєста Андрея Ткачева.



«У кінці ми прожили рік, два живих. Всі вишні з торта ate, вершки лизати, подрібнити один одному. Тоді він скажеш їй, «Щоб, то». Я знайшов ще один, молодший.

«День у віці від 20 років важко пережити цей поділ. Неважливо, що хтось говорить, і дівчина все одно сниться в секреті свого серця і про вівці, і про дітей, і про сімейного вогнища, і про вірного чоловіка, і про любов, і про турботу. Кожен хоче. Звісно, вони полюбляють, вони пристосовуються до законів цього світу, але потім їх покарають. й



Який чоловік? Скільки жінок може змінити життя? Сотні! До 50 років він може знайти молоді дівчата. І жінка? Як довго вдасться знайти співрозмовників у такій цивільній когабітації? запитує Андрей Ткачев.



«Що віки швидше. Вона проводить всю красу і молодь на першому дружбі, потім на другому, на третьому. Всі пакети та ліворуч. Більше 30. Що ми робимо зараз? ?

«Це катастрофа. Тепер вона буде мати гранату для чоловіків. Тоді вона хоче віддати себе. З ким? принаймні від донора. Сьогодні існує навіть такий бізнес. Але що сталося? Серця і зіпсоване життя.



«Рестор, я впевнений, що шлюб Він проти жінок. Так вона може дати себе до деяких малинових. Перший, потім другий... А потім вона знеболюється. Я не бачу один плюс для жінки. Не один. Яскравість світового масштабу, спрямованого на нещастя жінки, - сказав Андрій Ткачев.



Складно сперечатися з Андрієм Ткачевим. І хоча багато пар, які проживають під тим самим дахом, вивіскою і мають дітей, але іноді буває як священик описує.

Можливо, молоді люди повинні часто пам'ятати своїх грандіознихпарентів, які почали жити під одним дахом тільки після весілля? По-перше, ці шлюби були для життя, не за пару років. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное