Види батьків з батьківських чатів, які ви хочете заблокувати сьогодні

Це 1 вересня. Деякі студенти зі сльозою у своїх очах готуються до майбутніх занять, а деякі, навпаки, користуються новим шкільним роком. У будь-якому випадку розпочато шкільний рік.



Однак не забудьте про іншу категорію людей, для яких початок вересня не є порожнім звуком. Ні, не про вчителів. "Сайт" Він розповість про те, що. батько Дуже часто зустрічаються в класах. Ви визнаєте себе?

У минулому, відмінні студенти, безумовно, хочуть, щоб зробити свою дитину таким же успішним студентом. Однак бажання дитини дуже часто просто не доглядати. На батьківській зустрічі часто сидять з блокнотом і ручкою, напишіть все вниз. У виняткових випадках буває, що ноти в блокноті виготовляються ручки з різними пастами.



У чаті зазвичай запитують кілька питань, вони воліють вибити на вчителях в приватних повідомленнях. Або зробити телефонний дзвінок.

Найпоширеніший тип батьків. Хто приїжджає на зустрічі після роботи і просто намагатися взяти головне про свою дитину. Вони хочуть поспілкуватися про кожну дитину окремо, щоб вони могли отримати якомога швидше.



У чаті вони нижче трави, завжди відгукуються з довгими паузами, оскільки вони не дотримуються екрана монітора або телефону. Один спосіб або інший, їх діти добре навчаються, проблеми рідко спіймані.

Клас Asset часто буває, що Найпопулярніші перетворювати класй Саме вони пропонують опустити на штори або піти в Хорватию, тому що зараз є дешевший авіаквиток і в цілому, діти сакральні. Якщо хтось бореться, вчитель дізнається про інцидент з активу.

Р

Парентальний чат заповнюється повідомленнями, питаннями, побажаннями та відверто вичерпається.

Наші діти завжди знають, що краще для своїх дітей. Перейти до музею? Про нас Кращий театр! Краплі на штори? Почати! Але тільки жалюзі. Ми не знаємо, чому цей тип батьків завжди знайде щось для обговорення.



З іншими батьками та вчителями можуть вибухнути телефон, але як його боротися, ніхто не знає. Вони також є активістами.

Це, швидше за все, таки - люди, які люблять кинути лінії на місце і не до місця. "Фікс щось"? Так, я можу зробити це самостійно, у мене є стрічка. Або дайте мені піти в дискотеку як охоронний охоронець. Я буду дивитися спирт, yeah.



Вони роблять однакові в чат-кімнати. Прикріплені жарти.

Про мами Зацікавити здоров'я, сім'ї, справи. Після півгодини ви відчуєте себе наступним чином. Вони можуть лікувати вас м'ясними млинцями і оливками, привезеними з ними.



У батьківському чаті ці жінки кинуть всі присутні з фотографіями з привітаннями на день народження, з благословеннями, котами, собаками та Богом знає що ще. Що ми робимо? Ніщо.

Невидимі батьки, можливо, найбільш комфортний тип батька. Вони просто не приходять. Ні наради, ні онлайн обговорення. Визначте, як ваша дитина неможлива. Іноді псуються діти, всі готові. І іноді, навпаки, вирощено попереду, молоді чоловіки і жінки, які знають, що хочуть від життя.



Звичайно, деякі батьки можуть мати кілька типів одночасно, це не дивно. Або, наприклад, з часом повністю змінює ставлення до вивчення дитини. Але ми хотіли б привернути увагу до цих найбільш поширених видів батьків і попросити, що ви належите?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное