Неприємні силіконові шви навколо туалету своїми руками

Ремонт ванної кімнати завжди тривалий і болючий процес. Необхідно правильно покласти плитку, з'єднувати зв'язки, покласти баню і туалет. Наприкінці ремонту ванної кімнати обов'язковий етап - ущільнення швів. Редакція "Сайт" Покажіть, як правильно це зробити. силіконові навколо туалету своїми руками.



Спочатку може здатися, що дуже легко закріпити шви: взяв герметик, ходив пара разів - і він готовий. Однак через брак досвіду шва може бути нерівним, що зіпсує загальне враження про виконану роботу. Тому необхідно вивчити це питання досить добре перед проведенням ущільнення.



Ми трохи дізнаємось про технології зварювання. Я також розповім вам про одного корисного життя хак, який, наприклад, допоміг мені більше, ніж раз. Я зробив ремонт у ванній кімнаті в будинку, допомагаючи батькам і своїм сусідом. Я маю досвід в цьому випадку.



Перше, що робити - підготувати місце для нанесення силікону. Поверхня, на якій наноситься герметик, повинна бути абсолютно сухою і чистою. Також потрібно знежирити відповідними засобами.

Процес ущільнення дуже простий: потрібно рівномірно заповнювати внутрішній простір зазору силіконовим герметиком. Робимо це акуратно і повільно по швах, не зупиняючись. Я раджу вирізати кінчик труби так, щоб він збігався по ширині з швом. Це допоможе уникнути екструзії надлишок силікону.



Розгладжування швів Найчастіше виникають труднощі при розгладжуванні. Сам силікон дуже липкий, тому він міцно прилипає до сухих поверхонь. Для того щоб не обрізати залишилися поверхні, деякі майстри вклеюють краю шва по обидва боки з стрічкою фарби. Потім за допомогою шпателя вони утворюють акуратний гладкий шов.



Я не використовую малярну стрічку в моїй роботі – немає часу на мене з цими «додатками». Я завжди використовую цей метод при очищенні. Я зроблю спеціальний мильний розчин, а потім мокра І поверхні поруч з ним. Я просто цвіль силіконовий матеріал з пальцями, змочуючи його трохи. шов виходить злегка сонячним променем і одночасно виглядає красиво і акуратно.



Р

Такий простий хак від мене і редакційна колегія. "Сайт"й Час прийде на ремонт, пам'ятайте це корисно життя рубати. До речі, ви можете застосувати цю технологію на інші місця, які мають силіконові шви. Я сподіваюся, що ця стаття була корисною для вас. І що життя хакі ви використовуєте для ущільнення у ванній або ванній кімнаті?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное