Причина «старого знаряддя» розмаїти сусіда через тридцять років шлюбу

Життя завжди непередбачувана. Ви можете бути сто відсотків стабільним, але в одному місці все буде згорнути і все, що було цінним протягом багатьох років раптом з'явиться вам з абсолютно різних сторін. Що робити, якщо це відбувається і чи можна дозволити собі чистий?



Редакція "Сайт" З інтересом Я познайомлюсь з літерою, яка залишилася в Інтернеті на п'ятдесят-річний чоловік. Не звертається до будь-якого, зокрема, і більш схожа на крі душу, що ламається. Зрозуміло, що рішення вже було прийнято, але соціальні феттери все ще визначаються рішучі дії.

746182

Життя від чистого шифера Ми не дуже перекладаємо і подаємо лист як це. Ми зацікавлені у вашій думці, тому що наші, як правило, в таких випадках діляться. Хто взяв на себе сторону основного персонажа, інші не категорично поділяють його погляди. Що лист.

У віці 55 років я раптом зрозумів, що моя дружина, з якою ми проживали протягом трьох десятиліть, стала абсолютно дивним для мене. Починався все після того, як наші діти виросли і почали жити самостійно: син пішов завойовувати іншу країну, і дочка заміжна заможливий хлопець і зараз також на власній.

Р

Я повинен відчувати цю емость прямо після її весілля. Моя дружина і у мене була гарна голубка для неї, але вона була виснажена. І після того, як вона пішла до будинокМи були єдиними. Я не можу допомогти, але думаю, що наш шлях не був поширений в цей час.

Після того, як ми виконали наш план життя, наша комунікація розпочалася щодня. До того моменту, де ми просто проживали власному номері і готували для себе в потрібний час. Я продовжив подорожувати на ділових поїздках. Для впливу ситуації вони вирішили купити невеликий будинок в с.

р.

Чому я працюю на дачі Моя дружина повністю Дружина - народився і виріс у місті. Вона взяла дачу як розваги. Після того, як я знайшов хороший будинок, вона прийшла туди, як королева, і тоді я був зануренням з садом і деревами, вона буде засмагати і дивитися її улюблені телешоу. Тексти пісень, а це означає: Ніщо ще не здавалося б, ієр її. Це майже два місяці і час назад. І я зрозумів, що я не хочу.

Будинок в с. якось дав мені міцність, я не хочу повернутися в махрове місто і наша порожня квартира. Подума про те, що чекав мене, здавалося б, нестерпним. І я залишився в країні. Я думаю, що моя дружина була щаслива з моїм рішенням. Я помітив багато часу тому, що я був дратує її, і я міг би мати на мене.

03039, Україна

Ми домовилися, що я збираюся додому і вона приїхала до мого дачі. Але я був єдиним, хто насправді пішов в місто. Як я думав, я не хочу залишатися в нашій квартирі взагалі, і я їхав до дачі в перший зручний час. Так я почав відвідувати місто менше і менше. Можливий раз або двічі на місяць. Я здаю овочі, фрукти, консерви, ніч - і назад.

Я ніколи не думав, що в цьому віці я можу мати деякі іскри щодо іншої жінки. Я зустрілася з дружиною і думав нічого. Але коли наші відносини охолоджені, я раптом зрозумів, що мій номер, одноміснийЖінка, яка десять років молодше мене викликає забуті почуття у мене.



Насамперед, ми уникли один одного, а потім попросили чогось допомогти, я дав їй щось пити, наша комунікація почалася. Я відчув, що я зацікавився нею. Одного дня ми поговорили наприкінці ночі, і це так сталося, що вона залишається в будинку до ранку. Це те, як ми живемо перед тим, хто підозрює нас. Я не хочу повернутися до міста.

Я хочу розвести дружину, але я боїтеся поганих новин. Особливо мій сусід шкода, вона відразу буде брендована, вони кажуть, руйнували сім'ю, заважають. Немає одного, щоб пережити, але мені. Чи можна сказати мені, що робити? Я готовий дати все, але я буду тримати цей будинок. Я вірю, що діти розуміють нас, і моя дружина буде так радувати, що я тепер буду йти на свій шлях.



Ми обов'язково чекаємо ваших коментарів! Нехай цей чоловік буде бачити його лист тут, що говорять люди. Він буде знати, що чекає його, якщо він вирішив зробити його сюжет громадським. До тих пір, поки він не говорить про те, що немає нічого страху. Допомога чоловіка? Що робити?

Життя з нуля Не завжди легко. Ми повинні спалювати мости. Ми щиро віримо, що краще рішення знайдеться. Зареєструйтеся, щоб пояснити, чому ви не завжди повинні бути кращими дружинами. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное