Що допоможе перекисування кімнатних рослин і чому це вкрай необхідно

Я використовую для того, щоб подивитися на все. Кімнатні рослиний Але, очевидно, рано чи пізно, кожна господиня заходить, щоб зробити квартиру більш комфортним. Тепер моя кухня прикрашена двома красивими малюками авокадо, вирощеними з насіння. І я почав думати про те, як краще піклуватися про них.



Мій друг консультував мене, щоб почати з найпростіших, але вуаєристй Як виходить, це звичайний перекис водню, який обов'язково знайдеться в вашому будинку. І як саме його використовувати, я кажу вам далі.

Зелені кімнатні рослини Гідроген перекисного розчину підходять для різних цілей. По-перше, ви можете використовувати його. фуршетий По-друге, аптека підходить для обробки насіння рослин. Крім того, пероксид часто використовують для запобігання появи гнилі.



Вважається, що таке лікування кімнатних рослин призведе до частого цвітіння, а ймовірність захворювання зменшиться. Якщо ви вирішили використовувати перекис водню, пам'ятайте, що допускається лише три відсотків розчину.

Як використовувати засіб перекис водню Фармації можна за різними способами. Наприклад, використовувати його поливй Для цього підійде дощовик. Але якщо ви не можете отримати його, використовуйте регулярну воду без хлору. 2 ст.л. л. перекис водню в 1 л води і ретельно перемішати. Потім поливайте зелену другу звичайним способом.



Якщо потрібно обробити грунт, то розвести 3 мл перекису в 1 л води. Крім того, аптека може бути використана для бризкий При цьому пропорції розчину залишаються однаковими, але потрібно додати щіпку цукру в неї. Обприскування кімнатних рослин зовні. І не забувайте стебла. В результаті поява ваших зелених друзів значно поліпшить.



Крім того, кімнатні рослини повинні бути надані захист шкідниківй Наприклад, мошки, павутинні кліщі, голубці та інші. Для цього додайте не цукор до готового розчину, але 40 крапель йоду. Розчин, описаний нами, рекомендується використовувати не більше 1 раз в 4-5 днів.

При дозуванні перекису водню слід обережно. Для чого потрібно знати. Наприклад, для щоденного поливу достатньо лише пара крапель на 1 літр води. Якщо ви хочете дезінфекція насіння перед посадкоюАптека не можна розвести. Але ця точка більш актуальна для висадки овочевих культур в саду. При цьому грунт можна приготувати. Для цього знадобиться 1 флакон перекису і 5 л води.



Годування кімнатних рослин Гідроген перекис до універсальнийй У той факт, що він містить важливі для росту і цвітіння мікроелементів. Тому не потрібно використовувати додаткове харчування, якщо ви починаєте використовувати перекис. Будьте обережні, тому що занадто багато добрив може завдати шкоди рослині.



Це чудово, що такий простий аптечний засіб може поліпшити стан і зовнішній вигляд кімнатних рослинй І все це без додаткових витрат на спеціальні хімічні добрива і годівлі. Крім того, досвідчені садівники запевняють, що результат перекису буде помітний дуже скоро.

Я дивлю, якщо ви коли-небудь використовували перекис водню для цієї мети? Поділіться своїм досвідом у коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное